Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megint hüvelygomba lenne?

Megint hüvelygomba lenne?

Figyelt kérdés

1,5 hónapja hüvelygomba tüneteim voltak, canesten kúpot használtam rá, el is múlt minden tünet. Pár hete antibiotikumot szedtem más miatt.

Egy hete nagyon fura tüneteim vannak. A hüvelybemenetnél egy picit viszket és néha ég, a folyásom sűrűbb, viszont ami nagyon kellemetlen, hogy a csiklómnál eléggé viszket. Egyik tünet sem állandó, van hogy pár órára jönnek elő, van hogy egy egész napig semmi.

Ez is gomba lehet? Mivel kezeljem? Most fog megjönni a menstruációm, ezért nem vettem újra kúpot. Menstruáció után probalkozzak valamivel, vagy menjek orvoshoz?

A párommal óvszer nélkül védekezünk, a nőgyógyásznak ezt mondjam, hogy neki is írjon fel valamit?


2022. febr. 26. 23:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg. Mivel ő nem lett kezelve nyilván visszaadta, kell mindkettőtöknek a kezelés.
2022. febr. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!