Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vérzés előtti/alatti rosszullé...

Vérzés előtti/alatti rosszullét ellen mi segít?

Figyelt kérdés

Mióta először megjött, azóta szenvedek a menstruáció alatti rosszulléttel. Sokszor suliba se tudtam menni emiatt. 6 éve elkezdtem fogamzásgátlót szedni. (Nem a rosszullét miatt kezdtem el!) Az egy ideig segített. Viszont az utóbbi időben megint ugyanolyan rosszul vagyok mint előtte. Vasárnap fog megjönni, de ma reggel már borzasztó hányingerrel és has görcsöléssel keltem. Illetve megy a hasam is ilyenkor és szédülök.

Van erre valami, ami segít?

27N



2022. márc. 4. 07:31
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Nincs neked endometriózisod? Vagy egyéb szervi elváltozásod? Vizsgálták már?
2022. márc. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Járok rendszeresen nőgyógyászhoz. Legutóbb január végén voltam rákszűrésen, illetve fájdogált a hasam. Nem látott semmi elvàltozást. Ultrahang se mutatott semmit. Minden rendben van elvileg.
2022. márc. 4. 08:45
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Nekem a magnézium tabletta és testapolo segített, ezen kívül azt vettem észre hogy nekem a koffein felerősíti a görcsöket
2022. márc. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet! ;)
2022. márc. 4. 11:25
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Görcsoldó és melegítőpàrna. Nekem sokat segít
2022. márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!