Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Duphaston vélemények érdekelné...

Duphaston vélemények érdekelnének járt e már valaki így? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok mivel több hónapja próbálkozunk a babával eredménytelenül, ezért az orvos felirta a duphaston nevű gyógyszert amit a 11-25 ciklusnapon kell szednem napi 2x...hogy menjen végbe a dolog. Na most olyan problémám van hogy közti vérzés már 6.napja...felirta az ascorutin nevű vitamint így már kezd elallni halisten. De nemtudom mire vélni hogy a duphaston miatt lehet e... Vélemények?
2022. márc. 7. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkább az orvost kérdezd erről, ha még nem kérdezted.

Nem értem miért írta fel ezt a hormont neked. Progeszteron hiányod van?

2022. márc. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen :)
2022. márc. 7. 11:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor jó. Segíteni fog. Megvastagítja a nyálkahártyát és megtartja hogy be tudjon ágyazódni a petesejt.


A közti vérzés meg lehet a hormon szedése miatt is szerintem. Ha elállt az jó.

2022. márc. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma újra... En ezt nemertem már... Orvos szerint ovulacios... De az nemtart 7napig...eszrevettem hogy akkor mikor dolgozom azután jelentkezik.. Pedig nem gyári munkas vagyok hogy a rossz levegőt szívnam be hanem pincerkedek.. Es mikor otthonvagyok akkor elmulik.
2022. márc. 8. 07:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes. Esetleg ha tudsz kérdezz meg másik orvost.
2022. márc. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!