Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tetű serkék vannak a fejemen,...

Tetű serkék vannak a fejemen, kérlek titeket! (? ) lent.

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek!!nekem holnap kezdődik az iskola,és serkék vannak a fejemen[amiből tetvek lesznek] ...kérlek segítsetek!!már nincs ilyekor nyitva a gyógyszertár vagy mi és az akarom kérdezni,hogy valami házi praktikát nem tudtok erre?


Az ecet megöli a serkéket?kérlek legyetek gyorsak,kétségbe estem.:(( ha tetves leszek az osztályban senki sem fog velem barátkozni!!


és ne haragudjatok,hogy rossz helyre tettem a kérdést...de ez már lelki problémákat okoz.itt sírok már.

:(( :)


10/L


2010. szept. 12. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod biztosra, hogy azok serkék? Kérdezd meg a szüliedet, és ha tényleg az, akkor ne menj holnap iskolába. Ennyi :D
2010. szept. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10 éves vagy, lassan tíz óra. Mondd már meg, miért nem szólsz a szüleidnek erről? Gondolom ők majd megoldják. A serkéket le kell egyébként húzgálni a hajszálakról..ettől olcsóbb házipraktikát nem tudok.
2010. szept. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Veky ***** válasza:
sírjál tovább
2010. szept. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A serkéket a tetűírtószer nem távolítja el a fejedről. Sőt te magad sem tudod egyedül megoldani, mert látni kell. Sűrű tetűfésű, erős lámpa, sok idő és türelem kell az eltávolításhoz, főleg, ha szép hosszú hajad van. És valóban, szinte egyenként kell eltávolítani a hajszálak tövéről.
2010. szept. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szólnod kell a szüleidnek. Gondolom, rendesen szoktál mosakodni,hajat mosni. Ha igen,akkor a szüleidnek az iskolában is szólniuk kell,mert megfertőzött valaki. Akkor a "gazdát" kell megkeresni. Ezért ne szégyeld magad,mert bárkitől ellehet kapni a tetveket. (Feltéve,ha valóban serkék)
2010. szept. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Van itt egy pesti cég, az új, kiszárítós módszerrel eltávolítják a tetveket, serkéket. [link] Csak győzzétek kifizetni, 10 ezer felett van a beavatkozás. Igaz, hogy egyszeri alkalom, nem használnak vegyszert, ám ezért én úgy gondolom, hogy emiatt semmilyen védelme sem lesz a hajnak (mint pl. a PEDEX esetében), tehát akár másnap újra lehet tetűt szerezni...
2010. szept. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát nem értelek titeket.:)szóltam nekik.
2010. szept. 12. 22:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Te nem tízéves tetves kiscsaj vagy, hanem egy kicsit nagyobb ráérős kis h*lye. Remélem, legalább a tetű stimmel :)
2010. szept. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!