Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszáj önvizsgálatához hol...

Méhszáj önvizsgálatához hol lehet orvosi speculumot, hüvelyterpesztőt venni? A szexboltokban 8-10000 forint, orvosi boltokban sokkal olcsóbb, de onnét nem lehet rendelni! Gyógyszertár esetleg?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Uuuhh, ilyennel még nem találkoztam :) Te saját magadat barkácsolod? Orvosi műszerboltban szerintem vehetsz ilyesmit, de a korrekt vizsgálathoz kéne egy kolposzkóp is (amibe nem tudom, hogyan néznél bele széttett lábakkal, nagyon hajlékonynak kéne lenni:), meg mintavételi pálcák a kenethez, aztán a Papanicolau teszt, mikroszkóp a szövettani diagnózishoz, stb.


Legközelebb esetleg appendektómia, kolecisztektómia, vagy tonzillektómia lesz? :)))

2010. szept. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hehe, jó ötletek...de nem, nem ilyesmihez kell, a nyákot meg a pozíciót szeretném megfigyelni a ciklus során tükörrel, babaprojekthez. Amúgy innen jött az ötlet: [link]

Az orvosi műszerbolttal meg az a gond, hogy általában nagykerek, ahova nem lehet csak úgy bemenni, hogy csókolom, egy kacsacsőrt kérek,vagy igen? Valaki? :D :S Ápolási szakboltban meg ahol kérdeztem, nem tartanak ilyet.

2010. szept. 13. 00:07
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
A méhszájad vizsgálatát bízd a nőgyógyászra! Te hogy vizsgálnád magad?
2010. szept. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire tudományosan állsz a babaprojekthez, nem fog sikerülni. Hidd el, tapasztalatból beszélek. Inkább csak szeressétek egymást. Menetrend szerint nem lehet gyereket gyártani, elvész a szex intimitása, szépsége, és átminősül állatias fedezéssé...
2010. szept. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért ne vásárolhatnál egy orvosi műszerboltban? Nem mind nagyker.

Rossz hírem van: egyedül nem fogod tudni megoldani ezt a kukucska projektet, még tükörrel, tükörből sem. Legjobb esetben is a kedves párod kukkolhat be megfelelően jó világítás mellett, nagyítóval.

2010. szept. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég agyament ötlet, mégis miből gondolod, hogy egyáltalán tudnád mit kell látnod ott vagy mit nem?
2010. szept. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, hogy szeretnél babát, de nem kellene túlzásokba esni. A méhszájat megnézheted egyedül is, tapintással, de maximum azt, hogy elérhető, vagy sem, ne kotorássz ott, mert többet ártasz vele. És valóban nem fogod tudni megnézni, hogy mi a helyzet odabent, elárulom neked, hogy a kérdéses oldalon a felvételeket nem sima bekukkantással, hanem erős lámpával felszerelt miniatűr kamerával csinálták, amit egy hajlékony csővel juttattak fel oda. Te ezt tükörrel biztosan nem tudod megoldani. Még ha zseblámpát is betennél, de akkor a zseblámpától nem látsz semmit. A nyákod vizsgálatához meg pláne nem kell eszköz.
2010. szept. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha még érdekel a dolog Én tudok neked adni...
2011. ápr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!