Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi miatt lehet,hogy már ilyen...

Mi miatt lehet,hogy már ilyen hosszú ideje nem menstruál?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm (annál jóval több) és meglepő dolgot mondott,hogy ő tavaly tavasz óta nem menstruál (22 éves),tehát most már lassan 1 éve lesz. Elment dokihoz,de elvileg azt mondták neki,hogy nem tudják mitől lehet.(szerintem nem akarta elmondani)

Akkor még benne volt egy meleg kapcsolatban,ami elég stresszes volt neki már hosszú ideje,én erre is gondoltam,vagy hogy ott történhetett valami.

Vagy milyen egészségügyi okok lehetnek?


Nekem volt 2szer,hogy 2 hónapig nem jött meg,de ott étkezéssel volt talán a problémám,mert más életmódot folytattam.


2022. márc. 17. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet olyan kezeletlen hormonális probléma ami miatt nem jön meg vagy nem csinálja azt amit orvos mond,nem tudom csak tippelek.

Oltás utáni mellékhatás is lehet akár ha kérte de valószínűbb a hormonális probléma.

2022. márc. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hellmano ***** válasza:
47%
Vagy valamelyik covid elleni vakcina mellékhatása...
2022. márc. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden lehet. Nőgyógyászati problémák, hormonális problémák. Nincs ezzel egyedül, nem olyan ritka ez.
2022. márc. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hormonalis lehet, de sok minden miatt maradhat ki. Nekem hormonalis, ha nem lenne kezelve, akkor vagy 1 evig nem menstrualnek, utana meg honapokig nem allna el a verzesem.
2022. márc. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ohhhh,köszönöm!

Igazából így aggódtam/aggódok miatta,mert nekem ez így új volt,hogy ennyi idősen így kimarad,de végülis ez nyugtató,mert akkor valószínű saját döntés áll mögötte.

2022. márc. 17. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!