Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ennyire erős a vérzésem?

Ennyire erős a vérzésem?

Figyelt kérdés
Át tértem intim tölcsérre, ma van a legerősebb napom, és a 15 millisből 2 óra után folyik a vér. Rosszul raktam fel, vagy ennyire erős a menstruációm? Körbe tapogattam, mikor fel helyeztem, és nem "lógott" ki a méhszájam.

2022. márc. 20. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg is volt telve a kehely, amikor kivetted?
2022. márc. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Korábban mit használtál, és milyen gyakorisággal cserélted? Mondjuk igazából mindegy is, szinte kizártnak tartom, hogy ennyire erős vérzésed van. Egy tölcsér kapacitása bőven több, mint mondjuk bármelyik tamponé, úgyhogy vagy rosszul raktad fel, vagy nem jó neked az a modell. Próbálkozz még néhányszor, persze betéttel, ha megint baleset lenne.
2022. márc. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem láttam, mert egyből bele öntöttem a wcbe, de az biztos, hogy nem volt benne kevés.
2022. márc. 20. 12:07
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Meg kellett volna nezned, hogy meddig volt es akkor el is dolt volna a kerdes.


Nekem is szivargott az elso 3 menstruaciomnal, mert nem tudtam normalisan felhelyezni, aztan belejottem. Nincs eros verzesem.

2022. márc. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2 super plus tampont, kb 3 óránként kellett cserélni.

4 az a vér mennyiség alapján, amennyi kifolyt belőle, biztosan tele volt, vagy legalábbis nagyon közel volt hozzá. Elméletileg jól helyeztem fel, mert megnéztem, hogy hogyan kell állnia, mennyire legyen fent és az alapján stimmelt.

2022. márc. 20. 13:58
 6/7 anonim válasza:
100%

Ha a Super Plus tampon 3 óráig bírta, ami a legerősebb kapható tampon, akkor bizony megtelt. De ezek alapján te is tudhatnád, hogy nagyon erős.


De igazából a kehelynél, nem szabadna akkor sem folynia, mert dugóként szolgál, azaz pang. De valahogy persze kifolyhat.

2022. márc. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6 ezt ajánlották nekem olyanok, akik értenek hozzá valamennyire.
2022. márc. 20. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!