Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 2 napja késik. Azért...

Már 2 napja késik. Azért érdekes mert a mensim általában előbb szokott megjönni, mint később. Az elmúlt 1 hétben influenzás voltam, lehet ez az oka?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 3-4 napban reggel hányingerre ébredtem, illetve esténként is mindig volt hányingerem. A mensihez hasonló tüneteket érzek.
2007. dec. 31. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyobb betegség befolyásolhatja a menstruációt. De nekem ez a hányinger kicsit gyanús. Nem lehet hogy babás vagy? Persze nem ismerem a körülményeket, csak nekem az émelygésről rögtön a terhesség ugrik be.
2007. dec. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha az influenzára szedtél valami gyógyszert az is befolyásolhatja a mensit, talán okozhat hányingert is. De ha az elmúlt hónapban éltél szexuális életet /védekezés nélkül/ akkor talán egy tesztet is csinálhatnál.
2007. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hááát,ha tabit szedsz,akkor az antibiotikumok elméletileg gyengíthetik a hatását...de persze még a betegség nyoma is lehet.(Bár nekem egy hét láz,és még egy hét mandulagyusza után is percre pontosan érkezett...)Nem vagy véletlenül nagyon álmos mostanában,de ne olyan kicsit álmosra gondolj,hanem eszeveszett váradtságra,amikor egész nap csak aludnál,és akkor is hamar elfáradsz?Ha igen,akkor jobb lenne,ha másodikán csinálnál egy tesztet.Ha nem akkor meg csak a betegség nyomai.
2007. dec. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!