Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan alakulhat ki a hüvelygo...

Hogyan alakulhat ki a hüvelygomba?

Figyelt kérdés
Mennyiben felelős a férfi a kialakulásában?
2008. dec. 17. 19:59
 1/9 anonim válasza:
14%
a hüvelygomba attol alakulhat ki pl valamien gyogyszertől mert a hüvelyben sok baktérium található es mongyuk mind semlegesiti egymást de ha szedsz valami gyógyszert akkor az egyiket meggátolja és a másik elszaporodik de mongyuk ha tejfollel vagy tejtermékkel kenegeted meg lehet rá kapni gyogyszert is és ha fehér folyadék jön belőle ne ijeggy meg! nőgyógyász vagyok :)
2008. dec. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
ja és a férfi nem felelős ebben csak a méhnyakrákban
2008. dec. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%
és még valami amikor ez van ne sex elj
2008. dec. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy a hüvelygomba nem 'alakul ki'. Tehát fertőzés is kell hozzá - anélkül nem kaphatod el.
2008. dec. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Szereti a nedves közeget a gomba, legyen szó bármiről. Mindig alaposan töröld meg fürdés után és mindig cserélj betétet ha megvan (ha azt használsz). És ha neked sok a folyásod, akkor is rendszeresen cseréld a nedves tisztaságit.
2008. dec. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 yuda ***** válasza:
91%
olvasom itt a magacsinált doktorjelölteket,de attól még el ne hidd: a helyzet egyszerűbb: ezek a baktériumok egyébként is ott vannak,csak ilyenkor valamitől túlszaporodnak(lehet ez teljesen spontán,vagy egy immungyengeségtől,de egyszerű hajlamossági tényező is) a lényeg,hogy nemrég nyilatkozták a tv-ben ,hogy a nők 2/3-át érinti-úgyhogy nem akkora furcsaság ez,meg sokan szégyenlik-ez egy hónapon belül is ingadozik-időnként ahogy jön,magától is elmúlik.-ha nem akkor: nőgyógyász.
2008. dec. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Az elso valaszolo tuti hogy nem nogyogyasz,nem tudom miert irta ezt oda,mindegy.A huvelygomba akkor alakul ki amikor kulombozo hormonalis valtozasok vagy az immunrendszer gyengulese miatt a belso flora egyensulya felborul.A ferfi elkaphatja a notol,ezert a partner is kell kezeltesse magat mert ha nem akkor tunetmentes hordozo lehet aki visszafertozheti a not,vagy esetleg a kovetkezo partnernek atadja.Ami nagyon fontos,hogy a kezeles alatt ki kell fozni a fehernemut es a torolkozoket,nem eleg kilencven fokon kimosni oket.
2008. dec. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ugye mas is eszrevette hogy a nogyogyasz ur eleg helytelenul irt orvos letere.
2008. dec. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
50%

Ez egy érdekes kérdés, mert engem is foglalkoztat.

Nekem kb. 2-3 havonta van kisebb fertőzésem. Általában magától elmúlik, de nagyon kellemetlen. Viszket, éget. Canesten kenőccsel kenegetem magam kívülről, ha meg durvább, akkor kúpot is használok, és elmúlik. Szerintem én hajlamos vagyok rá.

2008. dec. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!