Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is van itt aki utál...

Más is van itt aki utál nőgyógyászhoz járni és nem is jár?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 12. 19:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%
Senki sem szeret oda járni, de nem óvodások vagyunk már könyörgöm
2022. ápr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%

Szeretni nem szeretek, de muszáj.


Akkor kezdtem komolyabban venni, amikor egy céges rutin szűrésen, ahová véletlen mégis elmentem, kiderült, hogy rákot okozó HPV fertőzésem van. Szerencsém volt, a műtét megoldotta a problémát és gyerekem is lehetett.


Ezért fontos, hogy járj rendszeresen! Derüljön ki időben, ha baj van.

2022. ápr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%
Persze, nőgyógyászhoz járni utálok, de csúnya, viszont gyógyítható betegségekben meghalni meg szeretek, így nem járok. 🤦 Anyám...
2022. ápr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%
Utálok menni, de elmegyek. Minden évben elmegyek rákszűrésre is. Ha gondom van, akkor is megyek. Ha nem vagyok megelégedve egy orvossal, akkor megyek másikhoz. A nőgyógyászati problémákat nem jó halogatni.
2022. ápr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
89%
5 perc kb az egész vizsgálat, elején féltem de túl lettem rajta...emiatt nem járni hogy utálod és ha baj van akkor bele kell törődni vagy hogy gyógyulsz meg ha nem mész?
2022. ápr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%
Jól mondják az előttem lévők.
2022. ápr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
74%

Van még egy sor dolog, amit nem szeretünk, de ép ésszel felfogjuk, hogy szükséges.


Mert az életünk múlhat rajta.


Meg egyébként is... Ahogy a fogait is ellenőrizteti az ember évente, az altájat :-D is kell.

2022. ápr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%
Utálok járni, de járok. Inkább kibírom évente azt a 15 percet, minthogy későn derüljön ki valami bajom.
2022. ápr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
83%
Utálok oda járni, de nem vagyok olyan igénytelen hogy elhanyagoljam magam és ennyire ne érdekeljen az egészségem.
2022. ápr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem járok, ha nem muszáj. De mondhatni szeretek, nincs bajom vele, bár most fura, higy van asszisztens, és annak is feszítek premier plázában...most bajom van, nem szeretnék menni, de most muszáj lesz, és most pont felek is.
2022. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!