Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon mit adtak nekem?

Vajon mit adtak nekem?

Figyelt kérdés
Mai nap voltam vizsgálaton mert több napja szúrkodott fájt a hasam es dokim elküldött hasi ultrahangra. De az ultrahangos doktornö azt mondta nem tud megvizsgálni mert rettentöen teltek a beleim ( sajnos székrekedéses vagyok) erre szóllt a növérnek majd mikor bejött csengett a telója és atment a masik helysegbe es visszajótt egy fém tálcával. Utana közölte tegyem szabaddá alul magam es hogy hátulról meg fog vizsgalni ( nem repdestem az örömtöl dehat mondom ez van) egyszercsak hátulról felnyúlt ( ez kellemetlen es fajdalmas most) utana éreztem egy kicsit hideg vmit meg hogy picit feszít es szétaramlik odabennt vmi. Majd szóllt a dokinö hogy öltözzek fel es ha jön az inger menjek el wcre ha sikerült jöjjek vissza. Amikor öltöztem fel éreztem ilyen kicsit csikarós erzést ami egyre csak erösebb lett. Kimentem a váróba majd kb 5 perc után olyan ingerem lett hogy szinte rohantam a wcre. Elöször ilyen furcsa folyós híg vmi jött ki majd szellentettem és már jött is a nagydolog. 10 percig folyamatos ingerem volt, de nagyon megkönnyebbültem. Azért erdekelne mit kaphattam mert sajna küzdök wc gondokkal és ez igencsak hatásosnak bizonyult. Vmi kúp lehetett?? De tuti nem glicerinkúp mert azt használok és az nem ilyen...
2022. ápr. 19. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Beöntést kaptál.
2022. ápr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Beöntés. Azért az érdekelne, hogy az a 14% aki szerint az 1-es válasz nem hasznos, azok szerint mit kapott a kérdező, ha nem beöntést?
2022. ápr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Beöntést már korabban adtak nekem az ilyen volt. Az ilyen kannás cucc meg az ilyen meleg nagyon nagyon feszítös erzés. A kis fémtálcán amit behozott csak vmi fehér kis eszköz volt meg egy krémes tégely.
2022. ápr. 20. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!