Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ebből valami komoly gond?

Lehet ebből valami komoly gond?

Figyelt kérdés
Szombat óta nem tudok wczni. Szombaton volt utoljára nagy dolog. Vasárnap semmi. Hétfőn, kedden és ma épp csak valami kis mogyorok. Húsvét volt és azért elég sokat ettem de wczni mégsem tudok. Igaz több vizet csak a mai nap folyamán ittam vagyis úgy kB 2let. Azelőtt való napokban meg alig 1-2 pohárral. Mit tegyek hogy rendbe jöjjön a szekletem?
2022. ápr. 20. 18:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Vegyel glicerines kupot, az gyorsan megoldja a problemat.

Aztan meg a kesobbiekre nezve egyel sok rostot, igyal vizet.

2022. ápr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igyál meg éhgyomorra 2-3 deci Mira vizet vagy Hunyadi vizet. Legtöbb boltban van, DM-ben is, utána maradj otthon:)
2022. ápr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Attól ha a wcn ülve erolkodom lehet valami bajom?
2022. ápr. 20. 18:40
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Aranyér.
2022. ápr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ebből adodoan hogy nem tudok wczni rendesen lehet valami komoly bajom? Belcsavarodas? Megrepedhetnek a beleim? Vagy kiszakadhatnak? Esetleg rosszul lehetek elajulhatok vagy valami????
2022. ápr. 20. 18:49
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvan lehet gond, de minek ezen aggodni?

Glicerines kup, 2 perc alatt megoldja. Szerintem ez egyszerubb, mint megvarni a korhazat es a beontest.

2022. ápr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Eléggé aggódós típus vagyok..
2022. ápr. 20. 18:57
 8/16 A kérdező kommentje:
Olvastam a neten a citromos vizet éhgyomorra ezt reggel kiprobalom. Illetve az olivaolajat.. Ha maszlinat eszem az használna?
2022. ápr. 20. 19:03
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Alulról kell lágyítani,nem felülről!!


Hiába iszol bármit,ha a vége be van sülve!


Glicerines kúp vagy laxaclean segít.

2022. ápr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a kerdezo fel a kuptol vagy nem tudom minek akarhat meg feleslegesen kiserletezni, de egyaltalan nem kellemetlen egyebkent.

Nekem eletemben eddig ketszer kellett hasznalnom, siman felhelyeztem, aztan par perc mulva mentem is a wc-re. Nem kellett ott ulnom fel napokat,nem kellett azon aggodnom, hogy mikor hat es lesz- e a kozelben wc.

2022. ápr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!