Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ebből valami komoly gond?

Lehet ebből valami komoly gond?

Figyelt kérdés
Szombat óta nem tudok wczni. Szombaton volt utoljára nagy dolog. Vasárnap semmi. Hétfőn, kedden és ma épp csak valami kis mogyorok. Húsvét volt és azért elég sokat ettem de wczni mégsem tudok. Igaz több vizet csak a mai nap folyamán ittam vagyis úgy kB 2let. Azelőtt való napokban meg alig 1-2 pohárral. Mit tegyek hogy rendbe jöjjön a szekletem?
2022. ápr. 20. 18:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Kicsit félek igen. Utoljára gyermekkoromban volt használva ilyen.. De holnap immár veszek és kiprobalom
2022. ápr. 20. 19:29
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem is volt ilyen problémám. Szintén nagyon túlgondolok mindent.

Nem lesz semmi bajod, viszont minél előbb kikkel hozni onnan. Mert hasfájás se lesz jó a későbbiekben. Nagyon befog száradni.

Mint ahogy írták a gluccerines kúp segíteni fog. Felesleges olvasgatni utána, meg hogy mit kéne enni inni, rá érsz ezzel foglalkozni utána. Most legyen a legfontosabb, hogy veszel kúpot, felhelyezed és kész. Sok vizet igyál mellé.

És ha kijott utána elkezdheted, enni a rostokat.

2022. ápr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Laevolac szirupot is megpróbálhatod.
2022. ápr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
79%

Laevolac nagyon kevés embernek használ, nekem se használt 4 nap után.

Egyszerűbb az a glicerines, mert az alulról meglazítja.


12/es.

2022. ápr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Viszont nagyon kíméletes gyógyszer. Még kismamák és gyerekek is kaphatják. Az adagolást is nyugodtan meg lehet emelni. Tényleg semmi galibát nem csinál, csak mozgásra készteti a beleid és kicsit lazítja a székletet. Ennyi nap után lehet, hogy felülről is kéne valami. Azért írtam. De valóban a kúp az ami egyből hatásos
2022. ápr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Vegyél Miravizet. Gyógyvíz, egy órán belül mindent kizúdít. Kórházban is ezt javasolják endoszkóp előtt. Ártalmatlan, hatásos, gyors, olcsó és kíméletes.
2022. ápr. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!