Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nagyon kell pisilnem, és a...

Ha nagyon kell pisilnem, és a menszesz miatt betét van rajtam, bele lehet csurgatni egy keveset időnként?

Figyelt kérdés

Elnézést előre is, ha buta kérdés, az a helyzet, hogy a munkahelyem olyan hogy csak bizonyos időközönként juthatok el mosdóba. Viszont utóbbi időben sok folyadékot iszok, így sűrűn járok pisilni is. Egy idő utan pedig rossz lesz a közérzeten.


Az jutott eszembe, hogy amikor menstruálok és betétet használok, nagyon elvetemült ötlet ha időnként bele pisilek egy keveset, hogy addig is jobb legyen a közérzetem? Nyilván sok adagot nem bír el, kicsi mennyiségekre gondolok. Annyi hogy nappal is éjszakai betétet használok ami ugye hosszabb.


Meg lehet csinálni? Valaki próbálta már ezt a megoldást hasonló helyzetben, Vagy abszolut hülyeség?


Kulturált válaszokat légyszi!

Köszönöm!



2022. ápr. 28. 17:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg nem betét kell.
2022. ápr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nagyon kell, és belepisilsz, akkor nem fogod tudni abbahagyni, tapasztalat. :D
2022. ápr. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon kell pisilni és félúton abbahagyod még rosszabb lesz. Vagy abba se tudod hagyni a pisilest. Szerintem nem tudja a betét megfelelően felszívni mivel a pisi olyan mint a víz a Vér pedig sűrű.
2022. ápr. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

A menzesz vér 50ml, (max 100 ml) összesen és ez sem egyszerre csorog ki a nőből hanem kb 5 nap alatt.


Így egy nőből kb 20 ml vér távozik, amikor nagyon megvan és ezalatt cserél kb 2-3 alkalommal betétet, tehát úgy 10 ml után a betétet már cserélni kell és az a 10 ml se egyszerre csorog ki, hanem folyamatosan.


Az emberi húgyhólyag kb 250 ml vizeletet tárol és tud tágulni is.


Tehát ha te bele akarsz pisilni apránként pisilni 250 ml-ert vagy többet egy betétbe amit kb 10 ml után cserélni kell, akkor teljesen szétázik.


Mondjuk nekem is volt olyan, hogy úgy kellett pisilnem menszesz alatt, hogy egy kicsi becsorgott és természetesen baj nem lett egy egyszeri és ilyen kis mennyiségtől.


De ha készakarva elereszted magad, nehezen állítod meg és akkor a pár ml-ből sokkal több kerül bele a betétbe, amit nem tud felszívni, főleg nem egyszerre.

2022. máj. 8. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ja és arról se feledkezzünk meg, amit írtak sokan. A vér sűrűbb mint a vizelet.


Viszont vannak jó betétek inkontinenciára, amik pont arra valók, hogy, ha valakinek a hólyagjának a záróizom könnyebben elernyed és ezáltal átenged egy bizonyos mennyiséget, akkor ne pisisen folytassa a napját.


Ennek a szerkezete különbözik a menstruációs betétekétől, de nem tudom hogy hány ml pisit szív fel.

2022. máj. 8. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor munkahelyet válts, ne pisild már össze magad. Keress olyan helyet, ahol ki lehet menni pisilni.
2022. máj. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!