Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hova mehetek nőgyógyászhoz?

Hova mehetek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Pilis környékén élek és az lenne a kérdés hogy innen hova tudok/lehet a leghamarabb/leggyorsabban nőgyógyászhoz jutni? Vagy Pest megyén belül bárhol fogadnak?

A legfontosabb csak az lenne hogy nincs időm több napot várni mondjuk egy időpontra, hanem sos igazából azonnali ellátás kéne, vagy akkor bemehetek sürgősségire is?😅



2022. ápr. 28. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
persze. sürgősségire
2022. ápr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%

"Nincs időm több napot várni". Azt senki le se szarja, neked mire van időd. Ha nem akut a probléma, nem fognak ellátni, a sürgősségin meg pláne nem foglalkoznak nőgyógyászati problémával.

Területileg illetékes nőgyógyászatra kell menni.

2022. ápr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
ha sürgős tabletta kell, akkor fogadják. ne ijesztgesd már
2022. ápr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
És hol írta, hogy sürgősségi tabletta kell neki?..Ja, sehol.
2022. ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
csak gondoltam, hogy ha ennyire sürgős, akkor az lehet. más miatt miért ne várhatna pár napot
2022. ápr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves második hozzászóló! Öhm, nem, nagyon nem sürgősségi tabletta kell. Xd

Azért mondtam hogy sürgős mert olyan fájdalmaim vannak, hogy elviselhetetlen, és konkrétan járni nem tudok, de se baj. Majd ha te sírsz egész nap a fájdalomtól, remélem pont úgy állnak majd a te problémádhoz mint most te az enyémhez:)


Többeik: Mint fentebb írtam, élhetetlen mostmár 0-24 ezzel a fájdalommal lenni, ezért lenne olyan sos… vagyis várhatok pár napot, de folyamatosan rosszabb, és ha várok pár napot lehet a probléma 10x akkora lesz, és a fájdalom is.. és azt hogy területileg hova vagyok illetékes hogy tudom megnézni? Vagy azt háziorvos mondja meg?

2022. ápr. 28. 21:34
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Ha ennyire fáj akkor ne surgossegire menj hanem egy kivizsgálásra hogy mi a bajod…Ciszta, endometriozis, gyulladás, stb…
2022. ápr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

És honnan veszed, hogy nőgyógyászati a problémád? Attól, hogy nő vagy, attól a hasadban nem csak a női szerveid vannak.

Első körben mondjuk a háziorvosodat kellett volna felkeresni, mondjuk addig, amíg nem sírsz a fajdalomtól…

Ha meg annyira súlyos, akkor be kell menni a területi sbo-ra, és majd ha indokoltnak látják a nőgyógyászati vizsgálatot, átküldenek….

2022. ápr. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kezdjük ott hogy te honnan fejtetted meg azt, hogy a hasam fáj?xd

Nem, nem a hasam fáj, hanem közvetlen ott vannak problémáim, amivel a nőgyógyász foglalkozik, azért ennyire suta nem vagyok.

A panaszaimat pontosan nem véletlen nem írom le, hanem mert az orvosra meg rám vonatkozik. Sose jártam ilyen orvosnál, ezért kérdeztem, hogy hova lehet menni, lehetőségem a háziorvoshoz eljutni csak ma van, viszont tegnap olyan szarul voltam hogy kellett volna egy sos megoldás.

De persze, legyél te az okosabb:)

2022. ápr. 29. 08:46
 10/12 anonim ***** válasza:
Próbálunk segíteni es ilyen ellenszenves vagy. Ha nem írod le konkrétan akkor honnan tudjuk?
2022. ápr. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!