Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi betéted, tamponod van...

Mennyi betéted, tamponod van otthon általában és mennyit veszel egyszerre?

Figyelt kérdés

2022. máj. 1. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Mindig van. Jelenleg 35 betétcsomag , 10 doboz tampon van. Ha megyek tisztasági dolgokat venni, mindig veszek, ha akciós akkor többet is. Enni nem kér, szóval van hely tárolni.
2022. máj. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
Egyszerre hány tampon fér bele egy nuniba?
2022. máj. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Nálam változó, van, hogy én is betárazok hónapokra előre, de azért legtöbbször mégis csak a következő vérzésre elegendő van, persze úgy, hogy kitartson garantáltan, tehát végülis elég kb. 1,5 vérzésre. De olyan is volt már, hogy tudtam, hogy megvolt, és láttam, hogy közben el fog fogyni, de vettem persze időben.

Na, de ez totál mindegy, hogy ki hogy csinálja. Hacsak nem lakik valaki messze a bolttól. Lényeg, hogy azért 1-2 darab valami, akár betét, akár tampon legyen otthon.

2022. máj. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
15 mosható betétem és egy kelyhem van. Még egy pár évig nem fogok venni. ( Aki szereti bántani a nőtársait, azért, amilyen eszközt használ a menstruációja alatt, lepontozhat, itt úgy is az szokás ;) )
2022. máj. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én úgy értelmezem ezt a kérdést, hogy egy menzesz alkalmával mennyit veszek egyszerre. én eldobható betétet használok kizárólag.

napi 7 betéttel számolok, ami 35. Plusz néhány az elő -illetve utó pecsételésre. Szóval 40 darab betét, most hogy az hányasával van csomagolva az más kérdés.

2022. máj. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy nagy csomag mindig van és egy kis csomag is éjszakaiból.

Van tampon is ha kéne valami olyan esemény vagy ruha miatt, de azt egyébként nem használok.

Most terhes vagyok, hálisten csak ott vannak a wc-ben.😄😄

2022. máj. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Csak tisztasági betétem van, abból kb. egy fél doboznyi, de már elég régóta megvan. Amúgy kelyhet használok, a többiből ezért nincs.
2022. máj. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kb 20-30 csomag van itthon. Különböző fajta, méretű betét. Tamponból 1 doboz mini, meg egy doboz normál, ha nagyon muszáj lenne azt használni.
2022. máj. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5-ös voltam... miért kellett lepontozni a válaszomat? csak kiváncsi vagyok.. .
2022. máj. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!