Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csomagot várok a futár általáb...

Csomagot várok a futár általába felhív előtte otthon vagyok e?

Figyelt kérdés

A GLS mindig hív

De most expressz onet várok


2021. nov. 26. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A GLS sem mindig hív, lehet csak szerencséd van, hogy olyan futár van a körzetedbe osztva, aki lelkiismeretes/precíz, és nem akar felesleges köröket futni.

Nem lehet biztosra megmondani.

2021. nov. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Általában igen, de csak az előző kézbesítési helyről, ami lehet, hogy 2-5 percnyire van. (Ma épp az MPL kézbesített, a szomszéd ház elől hívott, mert oda is vitt csomagot; nyitott oldalajtóval gurult elénk.)

(A GLS-től reggel szokott SMS is jönni, hogy melyik 3 órás tartományban várható a kézbesítés.)

Jobb a csomagkövetést használni. Lehet, rosszul emlékszem, de az Express One lehetővé tett térképes követést; láttam, hogy 34. vagyok, aztán, ahogy közeledett, egyre kisebb lett a szám. Szépen láttam, hogy a faluban hol kézbesít, aztán mikor az előttem levő másodiknál járt, kimentem a kapuhoz. Még azt is tudtam, merről fog érkezni. Elnézést kérek, ha rosszul emlékszem, és nem ők voltak.

Mindenesetre, bármelyik futárszolgálatnál, a csomagkövetésből jóval előbb szoktam tudni a várható kézbesítési időt, és általában lehetőséget adnak közlésre, módosításra, a futár telefonszáma is ott szokott lenni.

2021. nov. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezért jó a futárpont, ha van a közeledben. Nálunk sok ilyen van. Főleg 24 órás benzinkút az igazi. Kinyomtatod az értesítőt és besétálsz. Üdv!
2021. dec. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!