Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációnál hogyan véditek...

Menstruációnál hogyan véditek ki a reggeli felkelésnél hirtelen meginduló nagy mennyiségű vérzést?

Figyelt kérdés

Az átázás elkerülése végett kérdezem, mert utóbbi időkben gyakran van problémám (erősebb vérzés).

Végig vízszintesen alszom így éjjel nem nagyon jön csak mikor kelnék ki az ágyból?

Kinek hogyan indul ilyenkor a felkelés? Mit csináltok, a hirtelen meginduló, éjszaka során felgyülemlett vérzéssel? Hogy véditek ki?



2022. máj. 4. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Olyan betétet választok éjszakára, hogy reggel se legyen gond. De különben sem olyan vészes az a kb. 7 mp, amíg eljutok a fürdőig.
2022. máj. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Az éjszakai betét kibírja, olyan hatalmas hogy simán elfér benne a reggeli cunami.

Az Always éjszakai betétjét használom.

2022. máj. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 melyik márka vagy fajta az?
2022. máj. 4. 18:32
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. A wc 6-7 lépésre van az ágytól. Úgy kelek, hogy oda megyek először, minden nap pisilni, az, hogy menstruálok semmit nem befolyásol.
2022. máj. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Már eleve úgy kelek ki az ágyból, hogy nem is ülök fel, hanem letolatok az ágyról. Az 1. éjszaka necces, akármit csinálok.
2022. máj. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vastag betét és még az ágyban fekve jól felhúzom a bugyimat.
2022. máj. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Újfent van tena szárnyas betét, én azt használom mindig. Nagyon jól tartja.
2022. máj. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig a legerősebb betétet használom éjszaka, de ígyis van hogy átázok. Amivel ezt ki tudom védeni, az az, ha éjjelente felkelek 1x, hogy betétet cseréljek és reggel ne egy vértócsára ébredjek. Egyébként én gumi lepedőn szoktam aludni, hogy ne legyen gond. És ilyenkor reggelente egyből felkelek és gyors betétet cserélek, ha túl véres lennék, gyors lefürdök alul.
2022. máj. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tampont használok este is, és ugyanúgy megfelelő időközönként cseréltem. Így nem érzem, hogy folyik a vér.
2022. máj. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én azt ajánlom, viselj szűkebb alsőneműket, és aludj pizsama leggingsekben, illetve mindig legyen a közelben vatta korong (azt oda tudod tenni, ha úgy érzed nem fogsz eljutni a mosdóig baleset nélkül). Én csakis éjjeli betéteket használok, mivel eléggé erős a vérzésem az első 2-3 napban. A Pro Formula, és Always betétek váltak be nekem a legjobban.
2022. máj. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!