Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ösztrogén szint csökkentésére...

Ösztrogén szint csökkentésére tudnátok tippeket ajánlani?

Figyelt kérdés
Bármilyen életmódbeli változtatást vagy étrendkiegészítő tippet szívesen fogadok.

2022. máj. 18. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:

A fogyás segít, mivel az ösztrogén zsírban raktározodik.

Étkezésben az ún fitoösztrogeneket kerülni kell. Ennek utána tudsz nézni, hogy miben van. Hirtelen a szóját,csicseriborsó tudom mondani. És vannak ellenkező hatású ételek, amik meg emelik a progeszteron szintjét. Ezeket pedig kifejezetten keresni kell.

Progeszteron krém segíthet még.(pl. woman's cream) Vagy ugyanez kapszulában, a yam gyökér kapszula. De talán a krém hatékonyabban hasznosul. (Bár biztos nem vagyok benne)

Barátcserje segíthet a normál ciklus fenntartásában és így közvetve a hormonális egyensúly megtartásában.

2022. máj. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm ez hasznos volt.

A barátcserjét próbáltam krémben és kapszula formában is nekem sajnos cikluson kívüli vérzést okozott.

2022. máj. 19. 08:41
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, erről hallottam én is.

Én most kezdtem el a kezelést, pont pecsételő vérzés miatt, hát kíváncsi vagyok, használ-e majd

2022. máj. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is pecsételés, ciklusközi vérezgetés miatt szedtem, de nekem csak felerősítette a tüneteket
2022. máj. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

:( rossz hírek


De mi lehet az oka, hogy ezt váltja ki sokaknak?

2022. máj. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És mi lett neked a megoldás?
2022. máj. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok.

Én is pont így jártam a barátcserjével. Felerősítette a ciklusközi vérzést,pedig pont arra kezdtem el szedni. Engem is érdekelne,hogyha valakinek esetleg segített valami más!?

2022. máj. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, sajnos eddig még nem találtam megoldást. Természetes progeszteronkrémet próbáltam egy ideig, de ugyanez lett a vége. Amúgy nekem pcos-em van, de most a rendszeres edzéssel próbálkozom, fogalmam sincs hogy van-e összefüggés, de azóta 20-24 napos ciklusaim vannak (lekopogom), előtte 14 naposak voltak
2022. máj. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van instán egy oldal. Az a neve hogy hormonpont . Érdemes követni, úgy tudom most nem rendel de privátban válaszol.
2022. máj. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jónak tűnik, köszönöm a tippet
2022. máj. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!