Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valakinek valamiféle tapasztal...

Valakinek valamiféle tapasztalata van már a chia magról?

Figyelt kérdés
Anyumnak vásárolnék próba gyanánt a magas koleszterinszintje csökkentése érdekében.

2016. dec. 30. 13:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindig kitalálnak valami csodaszert. Nincsenek csodaszerek.
2016. dec. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem és egészséges is, joghurtba, pudingba szoktam keverni, de azt nem hiszem, hogy helyre rakja a koleszterinszintet, ahhoz inkább egészségesen kellene táplálkozni.
2016. dec. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én kb 3 hónapja használom, de nem rendszeresen, csak ha eszembe jut. A Vacsorát szoktam vele kiváltani, ha eszembe jut, beáztatok egy bögre joghurtba 1 evőkanállal, s estére megkocsonyásodik. Tény, hogy reggelig már nem eszek semmit, mert valahogy csökkenti az evés utáni vágyat, és sok vizet iszom. Hogy mit tesz a koleszterinnel, azt nem tudom, mert csak márciusban kell laborba mennem.Szóval ártani nem árt, étvágycsökkentő hatása viszont van.
2016. dec. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a válaszokat!
2016. dec. 30. 19:34
 5/16 A kérdező kommentje:
Viszont a 100%-os gránátalma gyümölcsléről is jókat hallottam ezzel kapcsolatban...
2016. dec. 31. 12:41
 6/16 anonim ***** válasza:
Vannak zöldfű italok, de majd hanyatt vágódtam: valami 7 dl, ezer forinton felüli árban. Sokba kerülne a koleszterin csökkentés. A diéta olcsóbb.
2016. dec. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
2777 Ft litere körülbelül ennek a gránátalma gyümölcslének. Tény, nem olcsó, de ha tudnám hogy hatásos, megvásárolnám...
2017. jan. 1. 12:47
 8/16 anonim válasza:
Szerintem nincs sok értelme. Egyél sok szezonális zöldséget inkább.
2017. jan. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tehát úgy gondolod, hogy se a chia magra se a gránátalmalére nem érdemes pénzt áldozni?
2017. jan. 3. 18:30
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
Egeszseges kajalassal rendbe hozhato a koleszterin. Es az egeszseges eletmod nem hogy csak olcsobb de szamos mas pozitiv kovetkezmenye is lesz. Nem termekeket kell keresni ami szabalyozza a koleszterint hanem ugy kell elni hogy ne legyen gond vele. Es akkor a orvos se fog gyogyszerrel tomni
2017. jan. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!