Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájhat a tampon??

Fájhat a tampon??

Figyelt kérdés

Először helyeztem fel magamnak tampont.Szűz vagyok. Ez előtt próbáltam, de nem igazán sikerült most viszont végre meg lett! Viszont annyi a problémám, hogy egy kicsikét kellemetlen. Ez lehet azért mert rosszul helyeztem fel, vagy esetleg túl nagy?? Idő után ki tud annyira tágulni a hüvelyem, hogy ne legyen kellemetlen, ne fájjon. Arra is gondoltam, hogy lehet csak azért zavar, mert szokatlan, hogy van ott valami.

Hogyha ülök, akkor nem érzek fájdalmat, viszont hogyha felállok vagy esetleg elkezdek sétálni akkor elég kellemetlen.

Rosszul helyeztem volna fel?? Mi lehet a probléma, mit csináljak másképpen?



2022. máj. 19. 15:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%
Nem tetted elég magasra, ezért nyom. Szűzként ezt nem biztos, hogy meg tudod tenni, max. mini tamponnal. Elvileg érezned sem szabadna, hogy fenn van. Ha tele, akkor szokott egy kicsit feszíteni.
2022. máj. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Az nem gond, hogy szűz vagy... Nem toltad fel elég magasra, így valszeg azért érzed kényelmetlennek, mert a záróizomban van....


Ha jó helyen lenne, akkor semmit nem éreznél. De tényleg!


Milyen testhelyzetben tetted fel? Eléggé el tudtad lazítani magadat?

2022. máj. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyomd beljebb a tampont! Akkor nem fogod érezni. Ez az érzés teljesen független attól, hoyg szüz vagy, a tampon annyira vékony, hoyg az minden probléma nélkül felhelyezhetö. Azért szokták kezdetnem a minit javasolni, mert abból indulnak ki, hogy még nem erös a vérzés, nem kell többet felvennie.
2022. máj. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Próbáltam beljebb tolni de az már hihetetlen fájdalmas volt.
2022. máj. 19. 15:48
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
minit próbáltad? amikor szűz voltam, csak mini ment fel
2022. máj. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy orssz irányba próbálod nyomni? A tampont a hátsó oldal (a végbél) felé ferdén kell irányítani, nem merölegesen, mert akkor a méhszájba ütközik!

Másrészt ha túl száraz vagy éppen, akkor is nehezebben csúszik.

A feljebb tolást meg próbáld meg hanyatt fekve, úgy jobban ellazul az a terület.

2022. máj. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
21%

Valószínűleg mert szűz vagy.


Ott a mini játszik, én mást fel sem tudtam tenni.

2022. máj. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
73%
Ha a tampon nagy része felment, akkor nem a szüzesség a gond, az mindjárt az elején okozhatna problémát/diskomfortérzést!
2022. máj. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azóta már minden rendben. Egy picit feljebb kellett tolnom és már nem is éreztem semmit. Most már tudom rendesen, fájdalom mentesen használni! :)
2022. máj. 20. 17:07
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkkor ügyes vagy, minden jót a továbbiakban!
2022. máj. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!