Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2 napja lefeküdtem valakivel. Két menet volt és használtunk óvszert. A menstruációm utolsó napján történt, de már nem véreztem alapból, maximum egy kis barnás folyásom volt.

A srác nem igazán értette a dolgát és végül elég fájdalmasra sikerült az ujjazás az előjáték alatt, el is kezdtem vérezni. Végül szex lett mégis belőle, de fájt.


Most, két nappal később hüvelyszárazságom van, viszket és ma még barnás folyásom is volt, pedig egyáltalán nem kéne, hogy már legyen. Tegnap ezek a tüneteim nem voltak jelen. Ezen kívül, bár nincs hőmérőm, de érzetre lázas vagyok.


Minél hamarabb el fogok menni orvoshoz, de esetleg van ötlet, hogy mi állhat a tünetek mögött?



2022. máj. 23. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Felsertett a kormevel. Sajnos régen velem is elofordult ilyen eset. Pár nap alatt magától elmúlt a probléma. Regenerálódik a hüvely jobb esetben.
2022. máj. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát nem is érdemes külön orvoshoz mennem ezzel? Lehet, mire időpontot kapok, el is múlik…
2022. máj. 23. 16:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen lehet.
2022. máj. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!