Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Be merjen venni így az esemény...

Be merjen venni így az esemény utáni tablettát?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Mindig óvszerrel védekezünk a párommal, mindig ugyan azt a márkát használjuk, sosem volt baj vele.

Tegnap reggel azonban bennem maradt a gumi, mármint nem az egész csak a felső része, az alja kilógott belőlem. Én voltam felül, és amikor leszálltam akkor jöhetett le.

Pcos-em van emiatt perpill 42 napja nem jött meg a menstruációm, tegnap előtt csináltattam tesztet az negatív volt. Mivel így a ciklusom se kiszámítható, így viszont félek hogy mi van ha valahogy juthatott ondó a hüvelyembe is. Bár az óvszer látszólag nem volt kiszakadva, többször is megenztuk.

De félek gyógyszert bevenni az eleve szar hormonháztartásom miatt, mert most a merckforminnal úgy ahogy sikerült 30-40 nap köze tenni.



2022. máj. 23. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Igen
2022. máj. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%

Én nem venném be.

Velünk is történt ilyen.

2022. máj. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velünk rendszeresen megesik, de nincsen baj. Nem kerül a szervezetembe ondó.
2022. máj. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Update: ma megjött, nem vagyok terhes 😀
2022. máj. 27. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!