Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elkaptam valami nemi fertőzést...

Elkaptam valami nemi fertőzést, hova kell ilyenkor fordulni? 19/N

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, 19 éves nő létemre kínos ezt megkérdeznem, de nem mindenki kapott megfelelő felvilágosítást otthon, és ez volt az első alkalmam. Soha sem voltam még nőgyógyásznál vagy semmi ilyesmi helyen, és nagyon kínosan érzem magam. Kérlek, most ne minősítsetek, mert tudom hogy nagyon gáz.


Szóval hova kell ilyenkor menni, és hogyan? Keressek valahogy egy nőgyógyászt? Vagy bőr-és nemibeteg gondozóba kell menni? Kell időpont vagy csak beállítsak? Esetleg magánrendelésre érdemes menni?


Köszönöm annak aki segít.



2022. máj. 23. 21:19
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Oh oké, köszi az infót.
2022. máj. 23. 22:57
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

#6-os voltam.

Nem tudom mi az a STD teszt.Férfi vagyok.De,a nőorvos mindent meg fog mondani.

A legjobbakat! Annyit majd megírhatnál privátban,hogy mi volt veled.(Nem akarok ismerkedni!)

2022. máj. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
28%
Na ide figyeljetek, negatív kommentelők! Befejezitek most azonnal a lehurrogást, vagy jelentve lesz a kommentetek, szegény lány, így is kétségbe van esve és még Ti rátesztek?! Mit képzeltek magatokról, semmi meggyőződésetek nincs róla, hogy mennyire hiteles, de ha bírtok olvasni, látjátok! Férfi vagyok, ha valami nem tetszik, NEKEM lehet privátban kommentelni! Még egy ilyen lealázós kommentet ne próbáljon senki kiírni!!! Kiállok a kérdező mellett és hagyjátok szóhoz jutni azt aki valóban segíteni akar! Női egészségügyi rovatban vagyunk, nem a szexualitásban!
2022. máj. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
37%
Megdagadt NYIROKCSOMÓK? Láz? Ez rhadtul nem nemibetegség tünete.
2022. máj. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

13-as, nyugodjál már meg, bsszus.


Egyébként igen, van itt egy nőgyógyászos perverz, aki 16-17 éves lányként írja ki az újabb és újabb bullshtet, középpontban a nőgyógyászattal - stílus és az ismétlődő irreális hülyeségek miatt felismerhető. :(


Szóval megértem azt is, aki őrá asszociál.

2022. máj. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
De bizony lehet a láz és a nyirokcsomó is nemibetegség tünet.
2022. máj. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok, csak mégegyszer meg szerettem volna köszönni azoknak akik segítettek. Én elhiszem hogy vannak itt nőgyógyászos (meg egyéb fajta) perverzek, de azért szerintem jó ha megadjuk az esélyét annak, hogy valaki komolyan tanácsot/bíztatást/segítséget szeretne kapni, még akkor is ha számodra egyértelmű a megoldás. :)


Nekem például már az is sokat segített hogy megoszthattam a félelmeimet egy anonim oldalon, szóval "Google a barátod" ide vagy oda, egy személyes tapasztalat néha sokkal többet ér mint a neten található nyers infó.


Elmentem a dokihoz, nagyon rendes volt, kaptam kenőcsöt és már semmi bajom. Azt mondta hogy felborult a ph értékem, és emiatt kialakult egy gombás, gyulladásos fertőzés, de semmi komoly.

Ebből is tanultam, legalább most már tudom, hogy hogy kell ezt is lebonyolítani.


Köszi! :)

2022. jún. 1. 15:54
 18/18 anonim ***** válasza:
Szuper jó hír, hogy semmi komoly. Gyors gyógyulást Neked!
2022. jún. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!