Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rettegek hogy újra teherbeesek?

Rettegek hogy újra teherbeesek?

Figyelt kérdés

Legnagyobb sajnálatomra az abortusz mellett kellet döntenem, erre ha megkérhetem nem kérnék kommentárt mert pokolnak élem meg minden napom.

Viszont mióta megtörtént rettegek, hogy újra megtörténik 0-24 idegeskedek, a párommal még nem “csinálunk” természetesen semmit a 6 hetes tilalom miatt. Utána ösztrogénmentes fogamzásgátlót fogom szedni, mert nekem csak azt lehet.

De addig a párommak persze vannak szükségletei, amit én megpróbálok kielégíteni (itt orálra/análra gondolok elsőképpen), de csupán már ettől félek, hogy valahogy odakerül és újra megtörténik ez.

Mit tehetnék hogy megnyugodjak? Van erre esély hogy terhes legyek így? Keressek pszichológust mert ez már a beteges szint, hogy ennyire megviselt?

18/L



2022. máj. 25. 12:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, keress pszichológust.
2022. máj. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%

"mert nekem csak azt lehet"

Frászt.

Húzhat "párod" is gumit a farkincájára. Ja, hogy ez neki kényelmetlen? Neked meg az abortusz kényelmetlen. Nem hiszem, hogy azonos szinten említhető egy gumi felhúzása az abortusszal, de még a folyamatos rettegéssel sem.

Ja, hogy a pasid meg önző? Innentől ez már nem egészségügyi, hanem párkapcsolati probléma. Nem pszichológust kellene keresned, hanem egy normális pasit.

2022. máj. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Kettesnél a pont. Pasiként utálom a gumit, mégis mindig felhúzom, mivel a betegségek ellen is véd. (hűséges pár is lehet beteg, gombás pl)
2022. máj. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%

Felejtsd el a fogamzásgátlót. Miért? Mert tönkretesz.

Meg mint kiderült így is becsúszott a gyerek.


Mi legyen hát?

Védekezzetek ésszel.


Ott van a gumi kapásból. Mindenki utálja de hasznos, és nem kell előkészülni, várni... Ha nem tudod mi van hogy van megkéred használja...

Ha nem vesz részt ebben és csak ész nélkül dugni akar most azonnal vágd ki mint macskát sz@rni. Mert ez nem róla szól hanem rólatok, és a te testedről.


Ott vannak a sperma ölő készítmények. JA nem megy a durr bele szex, de elég jók és van sok féle van ha egyik másik csípne.

Kényelmes de egyszer macerás a spirál.

Kombinálva a hüvely kúppal elég jó lesz és nem szedsz minden xart.

Ha elfelejtitek használni, akkor meg van spirál.

Felhelyezni nem kényelmes, meg időnként cserélgetni kell. 1,5 év kb.


Viszont nem lesz véletlen gyerek.

2022. máj. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Először is nagyon sajnálom, hogy ezt a döntést meg kellett hoznod. :( Normális hogy azóta ezen parázol, eleve nem vagy még abban a lelki állapotban szerintem, hogy kedved legyen a szexualitáshoz. Én is sajnos átmentem ezen, de mi szét is mentünk emiatt (is), nemhogy a 6 hétben kielégítsem a szükségleteit. Felkerestem egy pszichológust, aki segített feldolgozni, illetve a nőgyógyásznál a 6 hetes kontrollon eltörött a mécses, olyan emberséges és megnyugtató volt, hogy utána könnyebb lett, nehezebb napokon eszembe jutott, amiket mondott. Idővel más partnerrel normális védekezés mellett ez a túlparazas is megszűnt, azóta van családom, egy csodálatos kislányom is <3

2022. máj. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

18 evesen az abortusz jo dontes volt, hidd el, ne ostorozd magad, megtortent, ez van.

Viszont a csavot dobd ki, ha meg gumit se hajlando huzni, kisgyerekekre ne pazarold az idot. Na meg azon akadtam ki, hogy “vannak szuksegletei”. Neked egyaltalan van most kedved barmihez is vagy o erolteti? El nem tudom kepzelni, hogy most analozzak, most a gyogyulas az elso...

Es egyebkent fertozesveszelyes is, most foleg!

2022. máj. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
18%

Nyugodtan szedd a fogamzásgátlót, ne hallgass a csérogókra, mert nem helyetted mennek abortuszra.

A félelem megöli az intimitást, úgyhogy pszichológus IS, és módszerek kombinálása IS javasolt.

Ha a gumi nem jöhet számításna, akkor a tabletta MELLÉ megfelelő a pharmatex, helyi hatású spermicid készítmény (önmagában nem túl hatékony)

2022. máj. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

Szedje a foggatlot, ha akarja, nem ez a fo baj. Akkor problema, ha a csavo erolteti ra!

Viszont szegeny lany retteg, atasett egy komoly muteten es olyan, mintha kotelessegbol neki ki KELL elegitenie a parjat, pedig nem ez most a legfontosabb. Analisan meg foleg nem a fertozesveszely miatt, mert azert csak talalkoznak a testnedvek, a huvely eleg kozel van, ez igy veszelyes most.


Aztan az is lehet, hogy ez csak a lany fejeben letezik es a parja nem varja el, ez a jobbik eset, de kommunikalni kene egymassal.

2022. máj. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Fujj ne haragudj, de én behánytam azon, hogy,, vannak szükségletei"... Te éppen szenvedsz, testileg, lelkileg padlón vagy, és anál/orál???? Talán most nem az ő önző szükségletei lennének a legfontosabbak. Mögöttem egy nagyon csúnya, rengeteg szenvedéssel járó több hónapos hüvelyfertőzés áll, ami alatt azt hiszem fejbe is b*sztam volna a páromat, ha még análozgatni, orálozgatni kellett volna. Szerencsére belé szorult annyi EQ, hogy nem a f*rka volt a legfontosabb, amikor én szenvedtem. Amúgy meg HÚZZON KOTONT! Senki kedvéért nem mérgezném a testemet fölösleges hormonokkal, ráadásul ott rögtön látod, ha valami para van, engem ez lelkileg is megnyugtat.
2022. máj. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat. Azthiszem ezt a ,,vannak szükségletei"-t félreérthetően fogalmaztam meg. Elég “régóta” együtt vagyunk és eddig szinte minden nap, akár több alkalommal is volt aktus, aztán most hirtelen 6 hétig semmi. Nyilván nekem így semmihez nincsen kedvem ahogy neki sem, de egy idő után biztosan elkezdünk közeledni, amikor szóba eshetnek ezek a szóban forgó dolgok is. Semmit nem kényszerít rám általában mindent meg is beszélünk, a gumit egyiken sem kedveljük így másik megoldást szeretnénk találni a védekezésre, ami hatásos is. Ezen kívül teljesen egyetértenék mindenkivel, aki írt de tényleg csak rosszul fogalmaztam meg a problémám, itt a hangsúly inkább a félelmem lenne.
2022. máj. 25. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!