Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csökkenhetett barátnőm libidój...

Csökkenhetett barátnőm libidója a fogamzásgálótól? Vagy teljesen normális, amennyire ő kívánja a szexet?

Figyelt kérdés

Mindketten elsől vagyunk egymásnak, és még azelőtt írták fel neki a Reziát, hogy először lefeküdtünk volna. Szóval nem tudom, mennyire vágyott volna a szexre fogamzásgátló nélkül, ezért nehéz a kérdés. Előtte már régóta volt orál, szóval azt tudom, hogy a tabletta óta teljesen kiszáradt, egyáltalán nem nedvesedik. Szóval maradt a síkosító. :/

Élvezi a szexet, csak még mindig fáj neki sokszor. Azt mondja, van hozzá kedve, kíván engem. De én ezt annyira nem látom rajta. Őszinte, de szerintem ő egyszerűen nem érez olyan vágyat, mint én. Tudjátok, amikor az ember nem gondolkozik, csak már testileg is nagyon megkívánja a másikat és rá akar mászni. Na, én ezt sosem láttam rajta. Inkább mintha csak szerelemből csinálná. Az orált egyébként nagyon élvezi, nagyon nagyokat tud élvezni.

Szóval ti mit gondoltok? Egyszerűen csak nem az a kanos típus, normális, hogy sosem mászik rám sóvárogva? Vagy lehet, hogy a fogamzásgátló teszi? Esetleg teljes mértékben az okozza, hogy még mindig fájnak neki az együttlétek több hónap után is?

Lassan két éve stabil kapcsolatban vagyunk együtt egyébként.

(Remélem jó kategóriába írtam a kérdést, bocsi, ha nem.)


Előre is köszönöm a válaszaitokat!:)



2022. máj. 29. 01:58
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
9es, ahaaa azt hiszem kb értem, köszi!
2022. máj. 31. 10:32
 12/23 A kérdező kommentje:
10-es, hát teljesen megértem, szerintem mi is ezt tennénk, csak sajnos ez neki nem opció az egészségügyi dolgok miatt.
2022. máj. 31. 10:33
 13/23 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm az értelmes hasznos válaszokat, jöhetnek még!:)
2022. máj. 31. 10:37
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Milyen egészségügyi dolgok? Miért KELL szednie?
2022. máj. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Csokiciszta, endometrium van a petefészkében. Azért szedi, hogy az ne nőjön tovább, hanem csökkenjen a mérete. Gyanús, hogy endometriózis.
2022. máj. 31. 12:21
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaa hogy endo gyanú. Akkor amiatt se lehet libidója.

Én endos vagyok, 2 műtéttel a hátam mögött de a libidóm a betegség miatt nem volt az igazi.

2022. máj. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Uff:( és műtét után a libidód is javult?
2022. máj. 31. 15:29
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Az első után nem mert egyből visszajött az endometriózis és a fájdalmaim miatt kb örültem hogy élek. A második műtét után pedig teherbe estem. 😄

Persze nem azt mondom hogy nem szexeltünk soha, de nem annyit mint addig.

2022. máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyu, nem akarom elvenni a kedveteket, de elmondom az én sztorimat. Először is IGEN, a tablettának nagyon gyakori mellékhatása a libidócsökkenés. Nekem teljesen egészséges libidóm volt 18-20 éves koromban, heti 5-6x minimum kívántam a szexet. Az első és a második barátom miatt kezdtem el fogamzásgátlót szedni. Az első tabiszedés után jöttek a gondok, endometriózis gyanú. Előtte soha semmi bajom nem volt.. A második tabitól, amit arra kaptam, hogy a tüneteim enyhítse, sokkal rosszabbul voltam: depresszió, hangulatingadozás, fájdalmas menstruáció, NULLA libidó. Nyilván ezek mind az életminőséget jelentősen befolyásoló mellékhatások. Letettem a gyógyszert örökre, nekem nincs az a pasi, se az a betegség, ami miatt a jó szexuális életemről akár egy percre is lemondanék.

Sajnálom szegény barátnődet. Gondolom fiatalok vagytok, szeretitek egymást, ez egyáltalán nem normális, hogy nincs libidója. Ajánlom nektek, hogy menjetek el egy hormonszakértőhöz vagy olyasvalakihez, aki gyógyszer nélkül gyógyít. Hidd el, a tabitól senkinek nem lett még jobb az endometriózisa, maximum a tüneteket fedi el. Nekem minden szempontból megkeserítette az életem, sokszor gondolkodok rajta, hogy talán nálam annyira felboritotta az egyensúlyt hogy pont emiatt alakult ki az endometriózis. Most természetes úton próbálkozok én is, nekem az életmód, a gyógynövények, a progeszteron krém többet segített, mint a fogigátló valaha is. Ráadásul ez tényleg gyógyít, a tabi meg csak tovább rombolja az amúgy is pocsék állapotot...

Sok sikert kívánok nektek!

2022. jún. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ utolsó!

Hasznosak nagyon a tapasztalatok!

2022. jún. 29. 12:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!