Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csökkenhetett barátnőm libidój...

Csökkenhetett barátnőm libidója a fogamzásgálótól? Vagy teljesen normális, amennyire ő kívánja a szexet?

Figyelt kérdés

Mindketten elsől vagyunk egymásnak, és még azelőtt írták fel neki a Reziát, hogy először lefeküdtünk volna. Szóval nem tudom, mennyire vágyott volna a szexre fogamzásgátló nélkül, ezért nehéz a kérdés. Előtte már régóta volt orál, szóval azt tudom, hogy a tabletta óta teljesen kiszáradt, egyáltalán nem nedvesedik. Szóval maradt a síkosító. :/

Élvezi a szexet, csak még mindig fáj neki sokszor. Azt mondja, van hozzá kedve, kíván engem. De én ezt annyira nem látom rajta. Őszinte, de szerintem ő egyszerűen nem érez olyan vágyat, mint én. Tudjátok, amikor az ember nem gondolkozik, csak már testileg is nagyon megkívánja a másikat és rá akar mászni. Na, én ezt sosem láttam rajta. Inkább mintha csak szerelemből csinálná. Az orált egyébként nagyon élvezi, nagyon nagyokat tud élvezni.

Szóval ti mit gondoltok? Egyszerűen csak nem az a kanos típus, normális, hogy sosem mászik rám sóvárogva? Vagy lehet, hogy a fogamzásgátló teszi? Esetleg teljes mértékben az okozza, hogy még mindig fájnak neki az együttlétek több hónap után is?

Lassan két éve stabil kapcsolatban vagyunk együtt egyébként.

(Remélem jó kategóriába írtam a kérdést, bocsi, ha nem.)


Előre is köszönöm a válaszaitokat!:)



2022. máj. 29. 01:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pcos-re írtak fel reziát, nem szedem rendszeresen, csak néha 1-1 évekig, amíg rendbe jön a hormonháztartásom, tüneteket nem igazán tapasztaltam. Max. hüvelygomba, meg szárazságra nekem gynoflore-t írtak fel, de nem fájt nekem a szex se. Kívánossággal se érzem, hogy lenne baj, többször akarom, mint férjem.
2022. aug. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
És a gynoflore segített, változtatott valamin?
2022. aug. 6. 09:42
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Jobban tocsogok, de nekem amúgy se volt baj a felizgulással. Pedig orvos szerint száraz vagyok.
2022. aug. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!