Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen gyógyszert használtatok...

Milyen gyógyszert használtatok menstruáció idején?

Figyelt kérdés
Aki babát szeretne a közel jövőben milyen gyógyszert szed ha megjön a mensese? Azért kérdezem mert vannak gyógyszerek melyeknél le van írva, hogy megnehezíti a teherbeesést (pl.Cataflam V)

2022. máj. 29. 14:06
 1/1 anonim ***** válasza:
13 éves vagyok. nagyon erős hasfájásaim vannak minden mensinél de ennek ellenére semmilyen gyógyszert nem tudok szedni mert szüleim nem adnak. azt mondja apu hogy kislány vagyok a rendszeres gyógyszerszedéshez meg ez nem betegség hanem egy természetes állapot ez az élet rendje. szokjak hozzá fogadjam el hogy ez lesz kb 40 évig. meg azt is mondja hogy anyu is kibirja gyógyszer nélkül akkor nekem is ki kell. suliba tesire se ir igazolást azt mondja tesiznem kell mert kell a mozgás. és akkor még ott a bátyám akivel egy szobába lakok ő is állandóan csesztet néha verekszik is :(
2022. júl. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!