Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire tartjátok drágának a...

Mennyire tartjátok drágának a betétet, meg a tampont?

Figyelt kérdés
Mennyiért veszitek egy csomagot jelenleg, és mit gondoltok, mennyi az amennyibe normál esetben kéne kerülni, vagy amit szívesen adnátok érte?

2022. máj. 30. 10:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Drágának tartom. Betétet használok. A legerősebb napokra kell a nagyobb méret, amiben kevesebb van, mint a kisebb méretű esetén egy csomagban.

Szerencsére jelenleg nem okoz gondot megvenni. Örülök, hogy nem kell ezen aggódnom. De biztosan sokaknak megterhelő.

950-1200 Ft egy csomag. 14-20 db van benne.

Régen rosszabbul álltam anyagilag, de akkor nem volt semmi bajom (most van endo, mióma), fogamzásgátlót szedtem, alig volt vérzés, így pár tamponnal és tisztasági betéttel elvoltam. Akkor kevesebbet költöttem jóval.

2022. máj. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Elég tág árfekvéseben lehet kapni, a sajátmárkásaktól a menő márkákig.

Szerintem mindneki találhat a pénztárcájának megfelelő árú betétet/tampont...

2022. máj. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Drogériás saját márkásat használok, teljesen jó, jobb, mint a 2x annyiba kerülő márkák.

Egy hónapban kb 1000 ft amit erre költök, nem tartom drágának.

2022. máj. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

En se tartom draganak. Dm jessat használok. És a nagy kiszerelésű super tampon tart kb fél évig, ha nem tovább.

Betétből meg napi 1-2-őt használok, igy 1 csomag is kb 2 hónapig elég.

2022. máj. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon drágának tartom,mert nekem rengeteg kell. 3 csomag éjszakai betét fogy el 8 nap alatt,plusz egy csomag normál a végén. Nekem nagyon durva,erős vérzésem van,sokszor 40 percenként cserélem a betétet nappal,mert az éjszakai is teljesen megtelik :(.


(Voltam vele dokinál. 12 éves korom óta 8 napos és erős,de a covid óta erősödött meg ennyire brutálisan).

2022. máj. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Vegyél kelyhet. Egyszeri beruhazas, utána csak tisztasági elég
2022. máj. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%

Azért betétből napi 2 darabot használni, óriási igénytelenség 🤢


Eleve rá van írva hogy 4 óránként cserélni kell

2022. máj. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%

7:

Azért használok 1-2-őt naponta, mert mellette tampont is használok amit cserélek amikor kell. De kell mellé a betét a biztonság érzés miatt.


Semmi gusztustalan nincs ebben csak ha kiragadsz egy mondatot és kuforgatod. Irtam is, hogy tampont is veszek 🤷‍♀️🤷‍♀️

2022. máj. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%

7-es, már megint a betétfétises :D


NEM KELL négyóránként cserélni.

2022. máj. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Drága. Úgy szoktam spórolni, ha le van értékelve, akkor veszek pár csomaggal, és hozzá 10% kedvezményes kuponnal még lejön belőle a Rossmannban. De utálok erre költeni, pénzkidobásnak érzem, pedig nem keresek rosszul. Szülés után, ha elmúlik majd a gyerekágyi, biztos hogy kehelyre fogok váltani.
2022. jún. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!