Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális?? Sajnos egy...

Ez normális?? Sajnos egy abortuszon vagyok tul lassan 2 honapja. 3 napja erős menstruációs görcseim vannak. És nagyon erős a vérzésem tehát hogy 3 óra aladt át ázott a normál és az extra betét (szülés utáni) ! Kezdek aggodni.

Figyelt kérdés

2022. máj. 31. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt mi nem tudhatjuk, hogy normális-e. Nem hiszem, hogy sok abortuszon átesett nő fogja olvasni a kérdésedet, aki a saját tapasztalatai alapján válaszolni tud neked. Sokkal okosabb lenne, és gyorsabban kapnál választ is, ha felhívnád a nőgyógyászodat.
2022. máj. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajnos ma nem rendel és elérhetősége sincsen.. és csak jövöhétre kaptam időpontot.

Viszont szerintem nem abortusz miadt van az 1. Menstruáciom abortusz után normális volt.

2022. máj. 31. 12:27
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Így jártál. Védekezni kell, nem abortuszra rohangálni!
2022. jún. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
3# Te egy idióta vagy, fogalmad sincs, hogy miért volt az az abortusz, lehet, hogy egy nagyon is akart babát kellett elvetetnie valami fejlődési vagy genetikai rendellenesség miatt. Idegenekre a körülmények ismerete híján jóérzésű ember nem kiabál kígyót-békát.
2022. jún. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

Nem, egy 17 éves gyerek gyilkos, aki gyerek létére ugyan szexel, de védekezni nincs esze. Van itt egy a ezzel kb 5 kérdése.

Egyébként meg azt nem szokták abortusznak nevezni, illetve hozzá szokták tenni, hogy miért volt.

Ha meg megállt a szíve, azt missed ab-nak hívják. Úgyhogy te meg egy tudatlan idióta vagy, aki egy gyilkost vèd, meg pátyolgat.

2022. jún. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5. Hát inkább vagyok tudatlan, mint megbántsak esetleg ok nélkül valakit.


Ami az elnevezést illeti: "A terhességmegszakítás (interrupció graviditátisz), más néven művi vetélés (abortusz arteficiálisz) orvosi javallatai közé tartozik, ha a magzatnak élettel összeegyeztethetetlen betegsége, fejlődési rendellenessége van, vagy ha magas a gnetikai vagy a méhen belüli magzati ártalmak miatti ( teratológiai) kockázata. Ezen túl szintén orvosi szempontból szóba jöhetnek egyéb, az anya egészségét veszélyeztető állapotok (súlyosan magas vérnyomás, szívbetegség, depresszió vagy pszichiátriai betegségek, vesebetegségek, fertőzések, daganatok)." Szóval de igen, nevezik abortusznak. Ennyit a tudatlanságomról ebben a témában. A kérdést feltevők előéletével kapcsolatban valóban tudatlan vagyok, mert nem szokásom nyomozni utánuk. Mea culpa.

2022. jún. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki sajnálja a babát, mert szerették volna, azok mindig de mindig hozzáteszik, hogy sajnos beteg lett volna, és ezért kellett megszakítani a terhességet. Valamint általában a testi dolgok érdeklik legkevésbé őket, sokkal jobban a lelkiek viselik meg. Itt meg pont fordítva. Most is csak magával van elfoglalva, a kis gyilkos.
2022. jún. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!