Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lactofeel kimarta a csikló és...

Lactofeel kimarta a csikló és szeméremajkak környékét?

Figyelt kérdés

Orvos javaslatára alkalmaztam, először csak a hüvelyemet csípte belül, de az 2 nap után elmúlt, viszont a külső részek eléggé égnek, a csiklóm szabályosan fáj is. Másnak okozott ilyen panaszokat?

Köszi


2022. jún. 1. 11:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen volt előtte a flórád állapota? Mert most ugye ráküldtél egy nagyadag tejsavtermelő bacit, amik a sajátodhoz adódik hozzá, így túl savassá válhat a terület.
2022. jún. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hmm egyébként a tenyésztés eredménye alapján normális volt a flóra, csak előtte a doki kísérletezett csomó kúppal fertőzés miatt. Végül negatív lett a tenyésztés, de macmirort írt fel, amit 2 nap után sírva hagytam abba, annyira viszkettem tőle. És akkor mondta, hogy próbálkozzak ilyen flórahelyreállítókkal.
2022. jún. 1. 12:13
 3/15 A kérdező kommentje:
És menstruáció alatt kb teljesen elmúltak a tünetek, vajon ez is azt jelenti, hogy túl savas lenne a közeg? (legalábbis úgy rémlik, hogy menstruáció alatt lúgossabb a ph)
2022. jún. 1. 12:19
 4/15 A kérdező kommentje:

Ja és amúgy szteroidos krémmel is kell már kennem jó ideje, de az így csíp már :(

Ahogy vizsgáltam elég pirosnak tűnik a csikló, illetve a húgycsőnyílás területe is

2022. jún. 1. 12:25
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vicc de nekem az segített ha hideg tiszta vízzel megmostam aztán be kentem baba krèmmel. Azt is csak óvatosan. Nem használok egy ideje intim lemosót mert nem érnek semmit sem
2022. jún. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

most vettem körömvirág krémet meg van itthon neogranormon, szerinted azt is használhatom?


te is küzdöttél hasonlóval?

2022. jún. 1. 19:07
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt sok minden velem is. Volt hogy éget, szúrt és viszeketet úgy hogy nem tudtam már mit tegyek. Az biztos hogy az intim lemosótól nekem rosszabb lett.

Szerencsére orvos nélkül elmúlt. De volt egy időszak amikor a volt pasimmal voltam kiderült hogy az ágyába fektete a kutyát és úgy begyulladtam hogy hónapokig szaga volt használatam kupot stb de semmi egyszer csak elmúlt.

Szóval ne kend lehet össze vissza de neogranormon jó lesz.

2022. jún. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

hmm kutya nálunk is van, mondjuk az ágyban nem alszik, de gondolkodtam már rajta, hogy valami köze van hozzá szegénynek :D

köszi a tanácsot :)

2022. jún. 1. 19:16
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen mi nők tartsunk össze 🤣🙏🥰

Remélem elmúlik nekem ez vált be. Majd írj hogy hogy alakult drukkolok.❤️

2022. jún. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Na halló helyzet?🤗🙏 Jobb?
2022. jún. 11. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!