Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lactofeel kimarta a csikló és...

Lactofeel kimarta a csikló és szeméremajkak környékét?

Figyelt kérdés

Orvos javaslatára alkalmaztam, először csak a hüvelyemet csípte belül, de az 2 nap után elmúlt, viszont a külső részek eléggé égnek, a csiklóm szabályosan fáj is. Másnak okozott ilyen panaszokat?

Köszi


2022. jún. 1. 11:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Vegyesek az érzéseim 😀Cikatridina+körömvirág kombó azonnal hatott, mintha kicseréltek volna, minden panasz elmúlt. Viszont tegnap jött meg azóta az első menstruációm, és előtte 2 nappal a hüvelybemenet ismét elkezdett viszketni😭 olvastam, hogy van ilyen a ph változás miatt, úgyhogy most várok, hogy hogyan alakul a helyzet a ciklus alatt/után
2022. jún. 11. 08:13
 12/15 anonim ***** válasza:

Lehet előte kell kenni hogy felkèszülj rá. Vagy nem tudom. Elég kellemetlen lehet.

Ha tudod hogy megfog jönni kenekesd előte.

2022. jún. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Lactofeellel nekem is volt ilyen tapasztalatom, azt hittem, hogy elszúrták és alacsonyabb lett a pH, mint az ígért 3,8. Szabályosan mart. De egyszer meg úgy éreztem, hogy most jó lenne, ha olyan erős lenne, így vettem még egy dobozzal, az meg nem mart…
2022. szept. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Kedves kerdezo! Azota jobb lett?
2022. nov. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Fuu már sok minden történt azóta 😀 macmiror segített végül(lekopogom),de az első 4 napban az is szörnyű volt, de aztán semmit nem éreztem már
2022. nov. 8. 00:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!