Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges a hüvelygyulladás...

Lehetséges a hüvelygyulladás túlkezelése?

Figyelt kérdés

Már több mint fél éve kezdődött a hüvelygyulladásom, amit több hónapig gombára kezeltek - mint később egy tenyésztésnek köszönhetően kiderült, hogy bakteriális a dolog, ezért nem is hatott a gomba elleni kezelés. Ezt antibiotikum el is mulasztotta - újbóli tenyésztés eredménye normál flórát mutatott. Ezidő alatt rengeteg készítményt használtam, beleértve a rengeteg regeneráló kúpot, végén már hüvelyszárazság ellenit, mert teljesen kiszáradtam. Folyásom nem igazán van, nincs szaga, párommal ezidő alatt nem voltam együtt.. viszont kicsit égő, feszítő èrzésem még mindig van, már a regeneráló kúptól is.


Lehetséges, hogy a sok készítmény ennyire tönkretette (hiába mindig használtam regenerálót), és a megoldás az lenne, ha inkább semmit nem csinálnék vele?


Volt már valakinek olyan, hogy túl lett kezelve?


Bocsi, ha hosszú, de már nagyon kétségbe vagyok esve :(



#hüvelygyulladás #Félrekezelt #Túlkezelt
2022. jún. 3. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meglehet, hogy a hüvelyed már kicsit "ki van készülve" a rengeteg gyógyszertől és miegymástól. Viszont én a helyedben biztosan nem hagynám abba magamtól a gyógyszerek/készítmények alkalmazását. Szerintem keress fel egy nőgyógyászt/szakembert és kérd ki a véleményét :))
2022. jún. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :) Persze, mindenképpen, most találtam nemrég egy aranyos nőgyógyászt, aki tényleg teljeskörűen kivizsgál (a tenyésztést is ő csinálta, vérvétel, vizeletvizsgálat),illetve ő is gondolt arra, hogy külsőleg is túl lettem kezelve, így felesleges gyógyszerek helyett próbált kíméletesebb megoldásokat alkalmazni. Csak most kellene megjönnie, addig nem megyek már hozzá, és ezért voltam kíváncsi mások véleményére is :)
2022. jún. 3. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen baktériumra lett pozitív a dolog?
2022. jún. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Enterococcus feakalis és e.coli..erre ciprofloxacint kaptam, utana normal lett a tenyesztes. Valoszinuleg addigra mar kikeszitett a sok kup, mert lekopogom, mar most jol vagyok. Egy darabig abbahagytam mindent, majd ujbol Gynophilus kuraba kezdtem. Ezt csak azert irtam le, hatha masnak is segitseg lehet.
2022. júl. 1. 22:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Utána már jó is maradt minden?
2023. febr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!