Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A használt eü.betétet akkor...

A használt eü.betétet akkor is ki kell dobni, ha nem lett véres és tiszta maradt?

Figyelt kérdés
Tegnap mentem vendégségbe késő este, azt hittem meg fog jönni, de nem jött meg, de betettem egy szárnyasat, biztos ami biztos, kb. 4 órát volt bent, mivel nem jött meg így nem lett véres, csak visszacsomagoltam egyelőre, ilyenkor használhatom még, ha ténylegesen megjön, vagy ugyanúgy ki kell dobni?

2022. jún. 6. 09:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Tele van bacival.
2022. jún. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Jézusmária, visszacsomagoltad a használtat????


Ha nincs vérzés, akkor is van természetes hüvelyfolyás.. Ami normál esetben átlátszó... Ha csak pár csepp is ment bele (nem látszik), az ott szépen bomlik és szaglik a visszacsomagolt betétedben... Broáf.

2022. jún. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem akkor visszateheted a dobozába. Atya ég! Ekkora kamut!
2022. jún. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
#3: jó, hogy nem a vaterán akarja árulni, hogy "alig használt" betét eladó jutányos áron... :-D
2022. jún. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell dobni.
2022. jún. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván kidobod.Alap higiénia
2022. jún. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:
100%
Ki kell dobni. Attól hogy nem került rá vér, még ment rá folyás és egy jó adag baci. Anno volt már akinek ezt magyaráznom kellett de 2022-ben meglepő ilyen kérdést olvasni.
2022. jún. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
5%
Ez erősen függ attól, mennyivel előtte mosdott, milyen évszak van, mennyire dús a szőr, mit csinált amíg bent volt, mennyit mozgott és mennyi a folyása. Viszont vigyázat, nagyfokú tájékozatlanság, hogy a szőrzetet leszedők annak így elvesztett egészséges védelmi funkcióját mindennapos betétezéssel akarják pótolni és jól tönkre tenni a bőrt, főleg ha tangát hordanak...
2022. jún. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

Édes istenem, és én még mindig meglepődöm, mennyi igénytelen ember van...

(Már ha komoly a kérdés)

2022. jún. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Természetesen
2022. jún. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!