Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mensi előtt 3nappal vesztettem...

Mensi előtt 3nappal vesztettem el a szüzességemet, a barátom nem használt ovszert viszont nem élvezett belém mennyi az esélye annak h terhes leszek? 17/L

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat-
2010. szept. 19. 09:10
 1/6 Ájhevnó ***** válasza:

Ha 3 nappal előtte, akkor nem leszel terhes.

A ciklus közepén 2-3 napig eshet meg.

2010. szept. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag 0 az esélye,h terhes lehetsz.Azért lehközelebb használjatok óvszert, hogy ne idegeskedj.
2010. szept. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

elsőnek:


sajna ez igy ilyen formában nem igaz...

Peteérés bármikor bekövetkezhet!Elég egy izgalom, időváltozás, stressz,stb...

Amit irtál, az az elfogadott, általános forma.

Kedves kérdező,ne félj,ebben az esetben nem leszel terhes,igy menzi előtt 3 nappal.

2010. szept. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdekelne a gondolatmeneted így 17 évesen. Úgy gondoltad a sok papolás a védekezésről csak vicc?
2010. szept. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem a peteérés következhet be bármikor, hanem az ovuláció, az, hogy a petesejt mikor és mennyi idő alatt érik meg egy más dolog...

ha 3 nappal a menstruáció előtt történt, akkor elég kevés esélye lehet, hogy teherbe esel, mert, ilyenkor a méh sincs a beágyazódáshoz szükséges állapotban

2010. szept. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egyik porcikám sem kivánja a következőt -.-

Köszönöm a válaszokat, az idegeskedés ölt meg:|

14:21nek nem gondoltam h vicc csak ez most igyjött össze sajnos. Bánom is már az egésszet.

2010. szept. 19. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!