Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 14 éves voltam, amikor megerős...

14 éves voltam, amikor megerőszakoltak. Így vesztettem el a szüzességemet. (? )

Figyelt kérdés

Aki tette, 3 évvel idősebb nálam, ismertem már rég óta, mondhatni jó viszonyba voltunk. Semmi vészjósló jelet nem tapasztaltam vele kapcsolatba, tehát nem féltem tőle, bíztam benne. (Ahogy egy 14 éves gyerek bízni tud..) Egy lépcsőházban történt meg.

Azóta már öt év eltelt, mégis élesen él bennem az emlék, és sajnos az életem számos területére kihat, legfőképpen a szexuális viselkedésemre, a férfiakhoz való viszonyulásomra.


Túl tudok lépni ezen egyedül?


Szeretnék a páromnak olyat nyújtani úgymond, amit egy egészséges lelkületű nő nyújtana.


2011. jún. 29. 22:53
 1/9 anonim válasza:
87%
Nem tudom voltál-e pszichológusnál h nem lenne-e könnyebb ha megpróbálnád?
2011. jún. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
Pszichomókusok nem sok mindenre jók, a legjobb az ilyen esetben amit tehetsz szerintem az az, hogy olyanokkal beszélgetsz, akik hasonló dolgon mentek keresztül.
2011. jún. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez történt csak 16 évesen(5éve)és elhúzódott a "zaklatás", én azóta se léptem túl rajta. Nem nagyon tudja a környezetem, időnként már azt hiszem túl vagyok rajta de teljesen váratlan helyzetekben előtör újra. Azóta se sikerül jó kapcsolatot kialakítanom, valamiért mindig rosszul választok. Kívánom neked, hogy te túl tudj rajta lépni!
2011. jún. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Én túlléptem rajta, de az idegeim nem valami jók. A párkapcsolatom tökéletes, de pánikbeteg lettem. Minél elöbb keress fel pszihiátert és pszihológust, ehhez a szenvedéshez te még túl fiatal vagy. Szakember fog segíteni a trauma feldolgozásában.
2011. jún. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 homo ludensz ***** válasza:
Azt te is tudod gondolom,hogy az első normális aktus egy életre elkisér. A barátod elárult mert visszaélt a bizalmaddal s olyan lelki sebet ejtett rajtad ami nehezen gyógyul. Szerintem is keres fel egy szexuálpszichológust mert ha ez benned marad senkivel nem fogod tudni felhőtlenül átélni az intim együttlétet.
2011. júl. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..


az utolsó vagyok... kívánom h minden rendbe jöjjön... igen képes lehetsz megadni mindent annak akit őszintén szeretsz... és aki erre rászolgált

2013. márc. 20. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Off: az utolsó az én kérdésemet linkelte. :3

On: Én 2 és fél év után se tudtam túllépni, úgy vagyok, mint az egyik válaszoló: azt hiszem, hogy már jobban vagyok, aztán újra előtör. :/ Javasolnám a pszichológust, de az én helyzetemen csak rontott, ezért inkább rád bíznám ezt a döntést. Persze nem mai a kérdés, hogy vagy azóta, kérdező?

2014. jan. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
én vagyok az a válaszoló, akit emlegettél utolsó, nálam azóta már "csak" abban tör elő a dolog, hogy nagyon bizalmatlan vagyok, igyekszem magamtól távol tartani az embereket, de minden erővel a változásra koncentrálok
2014. jan. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vágom, hogy egy lépcsőházba nem hallották, hogy bajban vagy?Vagy ez ott biztos mindennapos dolog ? na mindegy én tuti kinéznék ha hallanék valami gyanúsat a lépcsőházból ez nagyon para sajnálom..
2016. febr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!