Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy helyezzek fel egy tampont...

Hogy helyezzek fel egy tampont és tényleg lehet rosszul felhelyezni?

Figyelt kérdés

Azt tudom h fáj de multkor probálkoztam és nem sikerült.

14/L


2010. szept. 19. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg nem fáj. Nekem volt már olyan, hogy hiába nyomtam fel eléggé, oda ahová kell, mégis éreztem. Nagyon rossz volt, és ha kijjebb húztam is borzasztóan fájt. Legjobb először tükörrel betenni, sokkal biztonságosabb. Utána már leszokhatsz róla, ha profibb leszel. Én nekem most is van bent, aztán feljebb toltam, de érzem. Szerintem lehet rosszul feltenni.
2010. szept. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyankor próbálkozz, amikor sok a vér. Annyira fel kell tolni a mutatóujjaddal, hogy az egész mutatóujjad benned legyen, akkor nem érzed, hogy benned van. Ha nem tolod fel eléggé, akkor fáj. Ha kivételkor fáj, az azért van, mert nem telt meg és tapad a hüvely falához.
2010. szept. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Először is engedd el magad,lazíts.Ha nem engeded el magad az izom miatt nem fogod tudni felhelyezni a tampont.

A menstruáció legerősebb szakaszában próbáld,amikor sok a vér és mini tamponnal próbáld meg.

Szerintem az nem igaz,hogy a mutatóujjunknak teljesen fel kell tennünk.Nekem akkor van jó helyen,ha a mutatú ujjam kb. 3/4-ed része van fent a hüvelyemben.

De ezt ki kell tapasztalni.


Akkor van jó helyen,ha nem érzel semmit.

Ha felhelyezéskor fáj,érzékeny akkor próbálj az irányán változtatni.Akkor jó,ha felfelé és kicsit hátrafelé tolod.

Esetleg próbáld meg,amikor nem menstruálsz,hogy megujjazod magad.Akkor érezni fogod,hogy merre van a hüvelyed.

15/L

2010. szept. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!