Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kíváncsiságból vizsgáltad már...

Kíváncsiságból vizsgáltad már meg a saját menstruációs véredet?

Figyelt kérdés

Tudom ez fura a kérdés, DE:


Akit nem érdekel a kérdésem, vagy hülyeségnek tartja, az NE olvasson lejjebb, menjen tovább más kérdésre!


Akit viszont IGEN attól értelmes, normális választ szívesen fogadok.


Ha nem szeretnél válaszolni elég ha szavazol.


Köszönöm!


Szóval a kérdés:

Volt már olyan, hogy menstruáláskor megnézted a vért, esetleg megszagoltad, netán megkóstoltad? Milyen volt? Vagy olyat csináltál, hogy amikor megjött gyűjtötted? Üvegcsébe raktál belőle eltetted, később amikor megint jött akkor egy másikba is raktál, majd összehasonlítottad őket milyen? Nyúltál hozzá? Vagy csináltál vele bármi mást?

Én nem csináltam semmi ilyet, nem nő vagyok. Viszont érdekel, hogy van aki a saját menstruált vérével foglalkozik.


Üdv:

egy kíváncsi pasi



#nő #havi vörös nedv #menstruáció szaga #menstruáció íze #menstruáció állaga
2022. jún. 12. 23:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
97%

Intimkelyhet használok, így mindig látom a menstruációm. Max annyira érdekel hogy normálisnak néz e ki, nem csomós stb.

Az hogy elrakja valaki az nettó baromság, mert megalvad, és egy hónap múlva úgy fog kinézni az a szerencsétlen üveg mint valami lepratelep. A megkostolas meg egyéb részéhez nem is írok semmit mert nonszensz.

2022. jún. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Látni mindig látom, meg a szagát is éreztem már. Szándékosan nem csinálok vele semmit, mert az nem lenne higiénikus. Azokat a nőket meg sosem értettem, akik ügyet csinálnak ebből. Nem egy érdekes dolog ez, nincs mit foglalkozni vele.
2022. jún. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
9-es válaszoló köszönöm a megerősítést, köszönöm hogy van aki érti a kérdésem lényegét, és érdemben ad is választ rá.
2022. jún. 13. 19:00
 14/20 anonim ***** válasza:
57%
Mivel kehelyt használok, amit ki kell önteni, így látni szoktam az állagát, nekem elég darabos az elején. Mivel nagyon erős a vérzésem minden hónapban, nekem muszáj volt hozzászoknom, nem undorodok a vértől... De ennyi elég, hogy látom, örülök, hogy így hamar eltűnik és nem kezd el a kukában büdös lenni a tampon, nem bírom a szagokat.
2022. jún. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Sok vér szokott jönni? Ilyen kelyhet még nem is láttam. Hogyan kell elképzelnem?
2022. jún. 17. 23:00
 16/20 anonim ***** válasza:
32%
Sajnos nekem rengeteg, de vannak olyan szerencsések, akiknek pár csepp az egész. Ha beírod a keresőbe, hogy menstruációs kehely, akkor láthatod, sokféle van belőle. De jó neked, hogy fiúként neked nem kell ezzel foglalkoznod, irigykedek. Valaki kitalálhatná már, hogy lehet egészségügyi kockázat nélkül megszüntetni, mert én gyűlölöm a menstruációt, az életem tönkretevője.
2022. jún. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

16-os

Hát nem irigylem a nőket ezért, biztos kellemetlen lehet nekik takarítgatni magukat odalent. De aki menstruál az legalább egészséges (elvileg).

Viszont férfiként teljesen máshogy viszonyulok a menstruáláshoz, inkább érdekel hogy mitől lesz olyan amilyen. Előben sosem láttam menstruálást.

2022. jún. 18. 20:06
 18/20 NTBS ***** válasza:
90%
Nem, mert férfi vagyok.
2022. júl. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
86%
Az állagát meg szoktam figyelni, én is kelyhet használok, korábban pedig fürdéskor láttam. Értelemszerűen hozzányúltam már, mert mosakodok, illetve a kelyhet is ki kell mosni, de az, hogy külön belenyúljak sosem érdekelt, annyira nem speciális, látvány alapján is látod az állagát. Megnyalni nyilván nem jutott eszembe, ahogy mondjuk a vizeletemet sem. A többinek nincs értelme, általában az ember nem akarja a bomló vérét tárolgatni. Az is épp elég szagos, ha néhány óráig áll a betéten, minek gyűjtené ezt valaki?
2022. júl. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nyilván mindig látom, amikor betétet cserélek, illetve figyelem is, hogy milyen a színe, állaga, de csak azért, hogy normális-e. Nyilván már olyan is volt, hogy hozzáértem, tamponcserénél vagy fürdésnél. A szagát is éreztem már párszor. A többi általad felsorolt viszont eszembe sem jutna.
2023. máj. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!