Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok hogyan érne titeket,...

Lányok hogyan érne titeket, ha tetszik nektek egy fiú és kiderülne róla, hogy a saját nemét szereti? Én nem vagyok meleg, csak úgy kíváncsiságból kérdezem, hogy nektek mi lenne a reakciótok? Hogyan reagálnátok le?

Figyelt kérdés
2021. szept. 24. 00:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, ahogy te reagálnád le, hogy a neked tetsző lány leszbi.
2021. szept. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Velem volt már ilyen, én “örültem” neki, mert utána kiderült, hogy olyan pletykás volt… rólam se mondott szépeket
2021. szept. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jött már be meleg fiú középsuliban, nagyon meglepett, mert csomószor mondogatott nekem kétértelmű dolgokat. Igazából megnyugodtam, hogy nem velem volt a gond, hanem egy lány sem érdekli. :D Amúgy a tetszés után évekkel később derült ki, addigra már magamtól is rájöttem és rákérdeztem nála (jóban voltunk nagyon), és elmondta.
2021. szept. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ohhh. 😄 mikor megkérdezik milyen pasik jönnek be vagy esetleg milyen pasi fogott meg eddig.

Az első ovis “szerelmem” meleg.A második sulis “szerelmem” meleg. Sokáig tartana le írni még tovább úgyhogy .


Röviden semmit ez van. El kell fogadni nem mindenki egyforma.

Nyilván rossz ha esetleg meg is szereted de még nem vallott és ugye utána nem igazán jó érzés mert szereted . Viszont el kell fogadni 😄 ez van. Úgy látszik nekem meg mindig a meleg pasik jönnek be. Talán azért mert “megérzem” hogy nem olyan mint a többi . Vagy hogy is mondjam ezt. Azért egy meleg pasi mást képvisel nővel szemben. Való színű én ezért szerettem meg őket. Sokkal kedvesebbek,tisztábbak. Barátságot ki alakítani is jobb velük. Megértőbbek. Szval ja. 😃 tudnék mesélni

2021. szept. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szomorú voltam nagyon.
2021. szept. 24. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%

Velem kb. 20 éve történt, amikor még nem volt ekkora divatja ennek. Voltak akkor is melegek, de nem hirdették magukról.

15-16 éves voltam, a fiú egy barátnőm ismerőse volt, szinte minden hétvégén együtt buliztunk, nagyon jól kijöttünk, szerintem helyes is volt, és nem értettem, miért nem lép semmit. Sokkal később mondta el a barátnőm, hogy a srác meleg. Addigra már túl voltam rajta, csak mosolyogtam magamon, pláne, hogy így utólag visszanézve egyértelműen látszott is rajta, de mondom, akkoriban ezt még sokkal diszkrétebben kezelték, a tinik nem írták ki magukra (egyetemen már voltak nyíltan meleg lányok és fiúk is).

2021. szept. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt már ilyen. Azt hittem alakul, tök bensőséges volt a viszony, gondoltam ez egy jó jel... Aha... Lelkizősen beszélgettünk, sztorizgattunk, aztán elmesélte, hogy hogyan jött össze a pasijával.

Mondjuk nem lepődtem meg. A feminim palikra bukok, konkrétan az is bejön sokszor, ha felvesz valami kifejezetten női ruhát.(Egyébként ő azért nem hordott női ruhákat, akivel így jártam) Szóval nekem többnyire olyan srácok jönnek be, akiről nem meglepő, ha kiderül, hogy meleg

2021. szept. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Meglepne, de hát ez van, ezesetben elengedem a dolgot. Miért, mit kellene???
2021. szept. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!