Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Éjszakára milyen márkájú/méret...

Éjszakára milyen márkájú/méretű betétet használtok, és mennyire telik meg reggelig?

Figyelt kérdés

Kell a hosszabb méretű, vagy van aki normált/supert használ?

Illetve milyen márka vált be? És éjszaka mennyire erős a vérzés - mennyire telik meg reggelre?



2022. jún. 14. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Always fekete, így is az első 2 napon átázom...
2022. jún. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
énis
2022. jún. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kizárólag tampon, mert betéttel 10/9 átáztam.


A normál tampon simán bírja hatórán keresztül, annyi, hogy ötkor mindig ébresztő, hogy cseréljek, de legalább nem kell hajnali háromkor ágyneműt hűzni.

2022. jún. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tampon, normál libress betét. A tampont kidobom éjjel mikor érzem hogy kezd megtelni.

Az éjszakai betétet nem szeretem, nekem hosszú. Szinte mozdulatlanul alszom éjjel, és mindig megengedtek ha esetleg csere kell.

2022. jún. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mivel erős a vérzésem azt a nagyon vastag tennát használom és reggelre megtelik.én nem szeretem m olyan mint egy pelus de muszaly ha nem akarok átázni.tűrnöm kell és kész.
2022. jún. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a második-harmadik napra szoktam Libresse vagy Always éjszakait használni. Nem szokott teljesen megtelni, a vérzés mennyiségére talán a normál is elég volna, viszont az nem elég hosszú és folyton hátrafolyt a vér, gusztustalanul átáztam így párszor. Az éjszakaival nincs ilyen baj, az első meg az utolsó napon meg olyan kevés jön, hogy elég egy normál, nem folyik ki semmi. Mondjuk mindig szoktam felvenni egy kisnadrágot ilyenkor, hogy passzosabb legyen.
2022. júl. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én éjjel-nappal vastag betétet tudok csak használni, az erős vérzésem miatt. éjjelre kettőt teszek be, nehogy átázzak. van hogy egy kis vattát is teszek a betétre hogy minél többet bírjon. picit kényelmetlen érzés, de legalább biztonságos.
2022. júl. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!