Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hasimoto autoimmun betegség...

Hasimoto autoimmun betegség okozhat kézremegést?

Figyelt kérdés
2022. jún. 18. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán..
2022. jún. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem.
2022. jún. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha tulmukodik mellé a pajzsmirigyed, akkor lehet izzadás, kezremeges, stb
2022. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szedsz esetleg gyógyszert? Nekem kiderült, hogy sok volt az l-thyroxine, azért voltak ilyen tünetek
2022. jún. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3. A hashimoto ALULműködést ok9z!
2022. jún. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Persze, ami átmehet túlműködésbe akár pár hónap alatt is, hadd ne mellékeljem a leleteket(:

Az egyik pm-em alul, a másik túlműködik, hol egyik, hol a másik dominál. És igen, Hashimotot diagnosztizáltak már 2016-ban.

2022. jún. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6. De akkor a gyógyezer van túladqgolva és nem acpusztuló pm működik túl!
2022. jún. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Esetleg holisztikus megközelítést javaslok Dr Westin Childs nagyon jól körbejárja a kérdést, és el kéne hagynod a glutént, a nehezen emészthető fehérjéket, kávét csak olíva ok, stb…


Nem igaz, hogy törvényszerű a tiroid lassú pusztulása.

Általában az áteresztő vékonybél szindrómával kezd, amin a glutén átjut a vérbe, és mivel ez a molekula nagyon hasonló a tiroid hormonra, ezért azt is elkezdi ellenségnek felismerni a rendszer, és támadni.

De ha nem viszel be a fentiekből és még néhány egyéb elhagyandó dologból, plusz rásegítesz a tiroidra megfelelő kiegészítőkkel, nem lesznek tüneteid.

Nekem is megint fellángolt pár hónapja, azóta figyelek a kajára, és most már jobban vagyok sokkal.

2022. jún. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem 5 körül volt a tsh amikor a gyógyszert elkezdtük. Kaptam 25 mikrogrammot. 3 hónap múlva 0,2 volt akkor elhagytuk a gyógyszert. Újabb 3 hónap múlva viszont 6 fölé ment így megint elkezdtük a 25 mikrogrammot. Júliusba lesz a kövi 3 hónapos ellenőrzés.
2022. jún. 19. 23:27
 10/11 A kérdező kommentje:
T4, T3 rendben van
2022. jún. 19. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!