Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valami gyógyszer vagy...

Van valami gyógyszer vagy módszer amivel enyhíteni lehet a kézremegést?

Figyelt kérdés
Random rám jönnek kézremegős idegességi rohamok és ilyenkor konkrétan nem tudok írni. Még gépelni is alig. Járok pszichológushoz (kb havonta 1x ér rá foglalkozni velem, mert ingyenes és nem sokat segít, nem tudjuk, hogy mitől van), de nemsoká jön a vizsgaidőszak és jó lenne valami stresszoldó, ami nem árt vagy álmosít és nem vényköteles. Valeriana nem nagyon segít sokat, csak elálmosít. Alkohollal próbálkoztam, de az egyenes út a függőséghez.

2018. dec. 7. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Havonta egyszer pszichológushoz járni időpocsékolás! Járjál fizetőshöz normálisan, heti 1-szer. Nyilvánvalóan a szorongástól van, és a pszichológus egyrészt vissza tudja fejteni az okát, másrészt tud szorongásoldó technikákat (relaxáció, autogén tréning, de úszhatsz vagy túrázhatsz is társaságban). A megfelelő egyetemre jársz? Te választottad? Akinek van egy saját célja, és hisz benne, hogy képes ezt a célt elérni, az nem szorong a tanulmányai miatt. És nem a szüleinek akar megfelelni, hanem diplomát akar szerezni. Ne szokj rá se gyógyszerre, se alkoholra!
2018. dec. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi Béta-blokkolót szoktunk kézremegésre. De csak doki írja fel!


Fegyveres szakma/lövészet.

2018. dec. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz, és kérd a segítségét! Biztos hogy fog tudni neked ajánlani megoldást.
2018. dec. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is csak úgy random remeg a kezem, néha nem is akárhogyan. Van, hogy nem is tudok vele dolgozni se. Néha az már szinte rángatózás amit leművel. Mondjuk nekem pszhiátriailag diagnosztizált idegbetegségem van, és attól remeg így a kezem. Személyiség zavarom is van elég súlyos, szóval ez olyan járulékos dolog vagy mi. De nekem egyébként a Frontin 0.25 ös szokott segíteni ilyenkor is.
2019. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pszichiáternek jelezted már a problémát?
2019. ápr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!