Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kézremegés mitől lehet?

Kézremegés mitől lehet?

Figyelt kérdés

Évek óta kézremegésem van, nyugalmi állapotban is folyamatosan, kis megerőltetésnél vagy kis stresszhelyzetben még jobban. Nagyon zavaró már és senki sem tudja az okát, több orvosnál is voltam. Mondták, hogy lelki dolog is lehet, de nem érzem magam rosszul és nem hiszem, hogy akkor 0-24-ben, folyamatosan jelen lenne. Néha a lábaim is remegnek.

Szerintetek?

18



2020. ápr. 20. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Ez rengeteg dologtól lehet. Tényleg voltál orvosnál? Vagy parázol és azért ide írsz? Szerintem nem voltál, mert ha a probléma valós, nem hajtanak el. Menj el orvoshoz vele ha lecseng a járvány, a házi orvosod tudni fogja, merre vedd az irányt.
2020. ápr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
még neurológusnál is voltam, EEG vizsgálat remek, háziorvosnál vérnyomásra gondoltak, de az is jó volt.
2020. ápr. 20. 18:39
 3/8 anonim ***** válasza:
És az orvos is aláírta, hogy jelen van a probléma? Ha testi eredetű ott is kellett h remegjen. Ha negatív egy vizsgálat, akkor tovább küldd általában. Mi van a záró jelentésedben? Mit írt rá?
2020. ápr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Neurológiai problémája nincsen, ugyanúgy remegett ott is. Mivel az EEG rendben volt így csak ebből indult ki.
2020. ápr. 20. 19:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt tudod azért, hogy nem itt fogsz rá választ kapni. Itt bárki aki orvosi véleményt mond felelőtlen vagy ostoba. Több száz, lehet több ezer dologtól remeghet a kezed. A komolyabb bajoktól az egyszerű stresszig. Ezt csak orvos mondhatja meg.
2020. ápr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most ezzel elhajtanának? Vagy inkább magánorvoshoz kéne menni?
2020. ápr. 20. 19:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Magán orvos biztosan nem fog elhajtani. Én oda mennék. Vírus után valószínűleg.
2020. ápr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2020. ápr. 21. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!