Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves vagyok és szerintem...

16 éves vagyok és szerintem hüvelygombám van, de a családban ez eléggé tabu, uh. magam szeretném elintézni, nincs vmi olyan módszer, ami esetleg sima krém?

Figyelt kérdés
A canesten kombi azért nem tetszik, mert félnék a hüvelykúptól és nem merném használni, valami egyéb megoldásra vagyok kíváncsi, amit segítség nélkül és legfőképpen titokban tudok csinálni. Mit ajánlotok?
2008. dec. 19. 22:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
igen el lehet, 16év felett vagyis én ugy tudom hogy csak 16 felett!
2008. dec. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nőgyógyászhoz bármikor elmehetsz szülő nélkül, kérd meg egy barátnődet vagy valakit, akivel jóban vagy, hogy kísérjen el. Így már megértem a helyzetedet, de mindenképpen menj el orvoshoz.


4. voltam

2008. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
hát barátaim nincsenek,de elmegyek azért. köszönöm nagyon mindenkinek,nagyon kedvesek vagytok!!
2008. dec. 20. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!