Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló gyógyszer...

Fogamzásgátló gyógyszer abbahagyása után miért nem jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és 3evig szedtem a gyógyszert (Altforalle). A mellekhatasok miatt abbahagytam 2021 Novemberben. Most Áprilisban voltam nőgyógyásznál és elmondtam neki hogy nem menstrualtam egyáltalán mióta nem szedem a bogyót. Ő nem látott cisztát, vagy bármi elváltozást. Premens nevű tablettát írta fel hogy legalább fél évig szedjem, mellette női ciklus teát iszok. Most lesz 8.hónapja hogy nem jön meg :( mióta szedem a premenst és a teát iszok, áprilisban egyszer egy pár napig barnás folyásom volt és 4nap alatt 1-2 csepp vér.. Azt még nem mondanám menstruációnak. Volt hasonló tapasztalata másnak is?

2022. jún. 25. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1,5 éven keresztül megborította a ciklusomat.


Hol hónapok maradtak ki, hol véreztem 1,5 héten keresztül. Ennyit a "kis hormontartalmú" bogyókról.

2022. jún. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én decemberben hagytam abba, nekem azóta 3 havonta jön meg, de olyankor 10-12 napig is tart. Még adok időt neki, hogy magától helyreálljon..
2022. júl. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!