Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap van időpontom nőgyógyás...

Holnap van időpontom nőgyógyászhoz. Égő hüvelyi érzés miatt.Elmenjek így szerintetek? Vagy felesleges mert úgyis azt mondja, hogy semmi bajom..

Figyelt kérdés
Egy hónapja voltam nála akkor Micovagot kaptam,amíg használom addig jó utána vissza tér a tünet. Most 2 napja semmi tünetek nincs. Kenet mintát szerettem volna vetetni.

2022. jún. 27. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Én elmennék, lehet, hogy 2 nap múlva megint előjön.
2022. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kedves_ ***** válasza:
Mindenképp menj el! Azonnal látni fogja Kína gond!
2022. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kedves_ ***** válasza:
Mi a gond* és ad másik gyógyszert.
2022. jún. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
én elmennék a helyedben, főleg ha ilyen riktán van időpont. mondj el mindent és együtt kitaláltok valamit
2022. jún. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elmentem. Azt mondta hogy a rák szűréskor minden nyavaját is néznek. És nekem nem mutatott ki semmit. Megvizsgált. Nem látott semmit. Írt fel klion tablettát és gyno-pevaryl kúpot. Viszont nem tudom hogy ezt most elhasználjam e. Nehogy többet ártsak vele..
2022. jún. 28. 20:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha a tenyésztés negatív és nincs fertőzésed, minek ír fel Kliont? Az értelmetlen kezeléstől fog csak igazán égni. Ha tényleg nincs fertőzés, kóros folyás, semmi, érdemes hüvelyszárazságra is gondolni. (Amit az értelmetlen gyógyszerezés csak rontani fog.) Recept nélkül kapható Cikatridina kúpot érdemes kipróbálni, esetleg külsőleg az ugyanilyen nevű krémet. Ha használ, hüvelyszárazság volt. Ártani semmiképpen nem fog. Az ok nélkül felírt Klion igen. Szégyen.
2022. jún. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kedves_ ***** válasza:
Ha teheted, menj el magánorvoshoz! Bár nem tudom, hogy ahhoz jársz-e?
2022. júl. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsó, tzudsz javasolni esetleg jót? mert sok magán nem jó
2022. júl. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Magánba voltam.
2022. júl. 1. 14:24
 10/10 Kedves_ ***** válasza:
Akkor nem tudom mi gond lehet. Így még nem jártam!
2022. júl. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!