Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 1 honapja Svajcban tablettas...

1 honapja Svajcban tablettas abortuszom. Volt. Baj ha ra 1-2 honapra. Terhes lennek?

Figyelt kérdés
Ugy tudom hogy abortusz utan nem.szabad.Ilyen esetben sem szabad? Ha igen miert? 4 hetes voltam.csak petezsak volt.zokkenomentesen.ment.minden.

#gyógyszer #baba #Svájc #Ausztria #megszakítás #terhes #tablettas abortusz #abortusz.Becs
2015. jún. 22. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem! De jön a kérdés: miért akarsz teherbeesni megint, ha 1 hónapja még elvetetted? Egy hónap alatt annyit változtak a körülményeid, vagy a meglátásod, hogy be mernéd vállalni?
2015. jún. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Muszaj volt elvetettnem.De ha most az lennek az baj lenne? Lenne baja a babamnak? Szerintem.nem.mivel nem sertettek.meg bent semmit hozzam se nyultak.
2015. jún. 22. 13:21
 3/9 anonim ***** válasza:

4 hetesen max. üres petezsákot lát a legjobb uh-s doki is!

Honnan veszed, hogy nem volt baba?

Nekem a 9. hétig vártak, üres petezsákkal, biztosan nem üres zsák miatt volt az ab.

2015. jún. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Persze hogy nem egèszsèges ilyen rövid időn belül! A hormon szinted mèg vissza sem àllt, hiàba csak gyógyszer a èhfal akkor is levàlik kisebesedik mivel ez a vetèlès...

A testednek ki kell heverni az elsőt. Lehet meg s2m tudna tapadni mèg, nagyobb a fertőzès kockàzata, higy rosszul vagy rossz helyen àgyazòdik be stb...

2015. jún. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Én nem voltam primitív! Nem írta, hogy elvetélt, 4 hetesen petezsákon kívül mi más lenne még? Ráadásul azt írta, hogy zökkenőmentes volt minden és pluszban nem a vetélés/missed ab kategóriában tette fel a kérdést, hanem itt. Ezek alapján miből kellene azt gondolnunk, hogy elvetélt? Gondolkozz már kicsit, mielőtt nekiugrasz az embernek!
2015. jún. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
És a "csak petezsák" volt értelmezhető úgy is, hogy még baba sem volt, úgy ment abortuszra,tehát a terhesség legelején. Én tudom értelmezni a szöveget! KérdezŐ! Most mi is volt pontosan? A kérdés szempontjából jó lenne tudni, hogy elvetéltél, vagy te mentél abortuszra.
2015. jún. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%

Miert ollan fontos h vetelt vagy elvetette? Ha elvetelt megnyugtatjatok h semmi baj ha o vetette el akkor lehurrogjatok a sarga foldig? Olyanok vagytok mind mint a hienak. A kerdesre egyikotok se tud normalis valaszt adni es elvonatkoztatni attol ami a lenyeg. Frocsogtok, es gonoszkodtok. Azt hiszitek ti jobbak vagytok? Akkor rosszul gondoljatok. Szanalom.


Amugy nem javaslom az ilyen hamar teherbeesest. Ha spontan vetelesed lett volna minden beavatkozas nelkul talan. De egy ilyen hormonbomba gyogyszer nem hinnem h ilyen rovid idon belul kiurul teljesen. Amugy nem ugy van h ilyenkor is tilos a szex? Bar ehhez a tablettahoz nem igazan ertek. En a helyedben nagyon is oda figyelnek arra h sehogy se essek teherbe. Nem sok jot josolnek annak a terhessegnek. Foleg nem a babanak.

2015. jún. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó! Gondolkozz! Én nem hurrogtam le! És egyáltalán nem mindegy, hogy ő vetette el, vagy elvetélt. Azt hittem, elég nyilvánvaló, hogy miért nem. Valami oka ugyanis volt annak, hogy abortuszra ment (önszántából) és kizárt, hogy ez az ok egy hónap alatt megoldódjon. Ha lelki oka volt az abortusznak,azt jobb előtte rendbe tenni és nem bevállalni még egy terhességet. Én csupán erre akartam kitérni, ezért kérdeztem a kérdezőt. Elvégre is ez is "baj" lehet, ha ilyen korán teherbe esik megint, de még nem áll rá készen. Érted, vagy magyarázzam el még részletesebben?
2015. jún. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
4 hetesen ures petezsakkal minden orvos vart volna, epp csak pozi lett a teszt, ergo megszakitotta a terhesseget, most meg babat akar egy hormonbomba utan kozvetlen, gratula Kerdezo, szerintem ne szaporodj!
2015. júl. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!