Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha a párom nem akart gyereket,...

Ha a párom nem akart gyereket, és e miatt abortuszom lett, akkor ha most újra terhes lennék, vajon elküldene oda újra?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti, nem vagyok terhes, de az abortusz valóban megtörtént. Tudom,ez két emberes dolog, de ő nem segít ezt feldolgozni nekem, nem beszélünk róla. Kíváncsi lennék, mi történne ha azt mondanám neki, terhes vagyok újra.

Szerintetek?

El fogom hagyni, és ez lesz az oka egyébként, ahogy ezzel kapcsolatban viselkedett, és ahogy akkor rámerőszakolt dolgokat, többek között,hogy senkinek se mondjam el a csaladomból stb...

Szóval mit mondana? Újra elküldene vajon?



2017. aug. 14. 17:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Egyértelmű.
2017. aug. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem értem, ha te meg akartad tartani, akkor miért mentél abortuszra? Csak nem tartott pisztolyt a fejedhez! Igen két emberes dolog, elég szar ügy, ha te akarod a párod meg nem, ott sok kompromisszum nincs. Te megtarthatod attól még, ha be tudod és mered egyedül vállalni, a pasi meg fizeti a gyerektartást.
2017. aug. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#2 Igen, igazad van. Pisztolyt nem tartotta fejemhez, de ezen kívül minden más eszközzel a dolog ellen volt. Nem akarom részletezni, a lényeg,hogy megtörtént, nem tudok rajta változtatni.
2017. aug. 14. 17:34
 4/17 anonim ***** válasza:
59%

Elküldene?? Ez abortusz, nem a helyi kisbolt, ahová csak ügy elküldünk mást!

Ha te akartad a gyereket, hiába is küldött volna a párod!

Te sem akartad, nyilván a csodás pasid ebben vastagon benne volt. De nem ő küldõtt!

Legközelebb pedig nem "küldene" sehova, csak kivágna gyerekestől, úgyhogy ez megelőzendő, dobbants, míg nem kèső!

2017. aug. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#3 Tudom, nem ez rá a legjobb megfogalmazás, de a kérdést így volt egyszerű feltenni.

Én szerettem volna a kisbabát,ő nem. Nem volt senki, akinek elmondhattam volna, nagyon féltem, gyerekesen viselkedtem. Másképp döntenék sok dologban, de nem lehet. Az én hibám, de nem tudom megváltoztatni.

2017. aug. 14. 17:43
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

A múltat nem is, de a jövődön mèg változtathatsz!!

Dobd ki, mèg ma!

2017. aug. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%

Es egy ezzel az emberrel tudsz elni szexelni?

Kinyiratta a sajat veret bahhh

2017. aug. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%

Biztos lehetsz benne, hogy újra elküldene.

Plusz számon is kérné, hogy miért nem tanultál az esetből, miért nem védekeztél normálisan?

2017. aug. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
most komolyan meg mindig egyutt vagy vele ??? a kerdesedre valaszolva igen elkuldene megint rad eroszakolna az abortuszt,mert ez az ember teged neharagudj de nem szeret... jaaa es honnan veszem ezt ? megmondom .. le se szarja mit erezttel( erzel) abortusz utan!
2017. aug. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Azt mondta,hogy az anyagi körülmények nem adottak még, ezért nem akarta.
2017. aug. 14. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!