Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Undorodok erről beszélni?

Undorodok erről beszélni?

Figyelt kérdés
Egy honapja lassan hogy hasmenesem es gyomorgorcsom van idonkent de nem akarok orvoshoz menni mert ez gusztustalan, es szegyenlem. Itt is csak azert irtam ki mert ugysem ismer senki. Anyunak se szoltam. Milyen hazi modszerek vannak erre hogy elmuljon végre?
2022. júl. 4. 00:06
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Telefonon elég hívni a dokit, úgy is távgyógyítás van. Ha sokáig halogatod, előbb utóbb kiszáradsz vagy kórházba kerülsz és jól meg kínoznak.
2022. júl. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Ebben semmi szégyellni való nincsen, viszont elég veszélyes ilyesmivel játszani, mert kitudja mi okozza. Mindenképpen szólj anyukádnak!

Hasmenésnél kerülni kell a zsíros nehéz ételeket. Diéta és sok folyadék. Pro biotikum.

2022. júl. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jo de ha nem eszek meg mindent amit eddig az is feltuno.

Elso, vizet iszok meg ilyeneket, csak sokszor belenyilal,es az rossz foleg ha mas is van korulottem

2022. júl. 4. 00:26
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem gusztustalan, hanem egy természetes dolog. Ebben nincs semmi szégyellni való, csak nyilván gyerekfejjel az ember minden ilyesmiről azt gondolja, hogy ciki...


Azért ha az embernek 1 hónapja hasmenése van, az azért elég komoly, mindenképp orvoshoz kell menni, hogy ki legyen derítve az ok. Igazából azt se értem, hogy hogy bírtad ki ezt az egy hónapot, én már 4-5 nap után orvoshoz mentem volna, ha nem látszott volna javulás.


Vagyis azt írtad, hogy lassan egy hónapja hasmenésed van és gyomorgörcsöd van időnként, viszont nem tudom, hogy itt az "időnkéntet" a hasmenésre is értetted? Mert ha az ember nagyon stresszel, akkor simán lehet hasmenése és gyomorgörcse is néha.

2022. júl. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen szinte majdnem mondig. Olyankor morajlik es nagyon szokott fajni.
2022. júl. 4. 00:28
 6/10 A kérdező kommentje:
Jo de ez olyan ciki.
2022. júl. 4. 00:30
 7/10 A kérdező kommentje:
Vagyis rossz errol beszelni. Ismerossel hozattam ki hasfogot a patikabol, de nem segitett. Ilyen zoldseg vagy gyumolcs jo erre?
2022. júl. 4. 00:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Rizsnyák megfogja, de menj el az orvoshoz vagy hívd fel és mondd el a problémádat. Most még megúszhatod annyival, hogy felír valami gyógyszert, később lehet, hogy kell székletmintát vinni a laborba, aminek az összeszedése sokkal undibb.
2022. júl. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a gluten mentes etrend fogta csak meg. Menjel időbe mert ha ne adj isten hasonló problémád van, a bélbolyhok úgy el halnak hogy chron beteg is leszel mellé.
2022. júl. 4. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha az ismerõsnek el tudtad mondani, a saját anyádnak vagy az orvosnak miért nem? Nekem cikibb lenne az ismerõseimet ugráltatni a gyógyszertárba hasfogóért, mint orvoshoz menni.
2022. júl. 6. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!