Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A csiklót mindennap meg kell...

A csiklót mindennap meg kell mosni, vagy ritkábban? Azt hallottam, hogy mindennap nem jó mosni, mert érzékeny terület. De ritkán sem szabad. Megmosás alatt azt értem, amikor a felette levő bőrt is felhúzzuk és úgy mossuk.

Figyelt kérdés

2022. júl. 5. 16:06
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
62%
előző vagyok, ezzel nem azt mondom hogy ez normális, csak azt hogy lássátok, vannak ilyenek is
2022. júl. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
De a váladékkal mi a helyzet?
2022. júl. 5. 16:30
 13/28 A kérdező kommentje:

[link]

A csikló körülbelül 8-12 centiméter, a külső, tapintható és szabad szemmel látható része, amelyet a legtöbben ismernek és a csikló elnevezés alatt értenek, valójában csak a csikló makkja. A makk a szeméremajkak felső része között helyezkedik el, alakja egy borsóéra emlékeztet, de a mérete egyénenként változik. Lehet pár milliméteres, de akár több centiméteres is. Itt is, ahogy a testünk más részeinél is, a változatosság teljesen normális, és nem kell aggódni miatta. A makkot egy finom bőrréteg, a fityma védi és fedi, vannak, akiknél teljesen, és vannak, akiknél csak részben. Ezt mosakodáskor érdemes – ahogy a fiúknál is – finoman hátrahúzni, és az alatta lévő részt is vízzel megmosni.

2022. júl. 5. 16:37
 14/28 anonim ***** válasza:
55%
Megérett a világ a pusztulásra.
2022. júl. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
26%
12 cm egy csikló? Aztamindenit! Édes Istenem... Hogy vagy te életképes, komolyan kérdezem.
2022. júl. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
24%
Végre egy nekem való kérdés! Követem a válaszokat!😏
2022. júl. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
62%
12centis csikló?? Az már majdnem egy farok 😆 amúgy pasi vagyok, de sírok 😆😆
2022. júl. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
A fenti szöveget úgy másoltam be innen: [link]
2022. júl. 5. 16:47
 19/28 anonim ***** válasza:
80%

Igen 12 cm. Majdnem vegbelig hatraer. Kismedenceben belul.

Ferfiaknal is mindenkinek 30 cm-es, csak a kint levo ( lathato resz) kisebb.

2022. júl. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Szóval a csikló ún. fitymáját (bőrréteget) fel kell húzni ahhoz, hogy a váladékot eltváoltísuk onnan, de ezt milyen gyakran érdemes megtenni? Természetesen kívül megmosom minden zuhanyozáskor, és azt hittem, normálisabb válaszokat fogok kapni... :(
2022. júl. 5. 16:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!